پیام سلام مجله آموزشی سرگرمی سینمایی » سينمايی » آیا فیلم فروشنده اصغر فرهادی به فیلم های مسابقه جشنواره کن اضافه خواهد شد؟

آیا فیلم فروشنده اصغر فرهادی به فیلم های مسابقه جشنواره کن اضافه خواهد شد؟

سينمايی | 1395-01-27 | ۱۰۲۲ بازدید | نظرات

عکس, آیا فیلم فروشنده اصغر فرهادی به فیلم های مسابقه جشنواره کن اضافه خواهد شد؟

فیلم‌های راه یافته در بخش‌های اصلی جشنواره کن معرفی شدند و عدم حضورفیلم «فروشنده» اصغر فرهادی از نکات مهم این لیست می‌باشد.

اما بنا به گفته فرماکس (Fremaux) مدیر هنری جشنواره کن، تعداد فیلم‌های معرفی شده ممکن است افزایش یابد. زیرا هنوز فیلم‌هایی وجود دارند که می‌بایست او و کمیته‌ انتخابی‌اش ببینند.

فراماکس در بخشی از مصاحبه خود با مجله ورایتی درباره فیلم فرهادی می‌گوید:

امیدوارم بتوانم فیلم را ببینم، ما هنوز این فیلم را ندیده‌ایم. اما ما در یک فستیوال جغرافیایی نیستیم و اگر این فیلم، فیلم خوبی نباشد، جواب نه است. همین موضوع برای زن‌ها، مرد‌ها، سیاه‌ها، کره‌ای‌ها و غیره صادق می‌باشد. ما در تلاشیم تا بهترین برنامه را ارئه دهیم.

همچنین روابط عمومی فیلم در طی خبری اعلام کرد: فیلم فروشنده، با توجه به طی کردن مراحل فنی، دیرتر از موعد مقرر به هیئت بررسی فیلم‌های جشنواره کن رسید و بر اساس اعلام مدیر هنری این جشنواره، «فروشنده» در چند روز آینده دیده و نظر آنها در مورد حضور یا عدم حضور فیلم در جشنواره اعلام خواهد شد

به گزارش سلام سینما، تا به حال ۲۰ فیلم در بخش رقابتی کن معرفی شده‌اند. سال گذشته ۱۹ فیلم در این بخش حضور داشتند و سال قبل از آن ۱۸ فیلم در این بخش پذیرفته شده بودند.

مجله ورایتی در خبری دیگر فیلم اصغر فرهادی (فروشنده) و فیلم سمیرا مخملباف (پنج بعد از ظهر) را به عنوان فیلم‌های مطرحی معرفی کرده است که در حال حاضر نام آن‌ها در بین فیلم‌های انتخاب شده وجود ندارد و ممکن است به لیست اضافه شوند.


مطالب پربازدید

امروز جمعه ۱۱ فروردین ۱۴۰۲

نظرات