پیام سلام مجله آموزشی سرگرمی سینمایی » اخبار » آیا دنیزلی سرمربی جدید تیم ملی ایران میشود؟

آیا دنیزلی سرمربی جدید تیم ملی ایران میشود؟

اخبار | 1395-01-11 | ۶۶۵ بازدید | نظرات

فدراسیون فوتبال ایران گزینه های خوبی برای جایگزینی کی روش در صورت استعفا دراختیار دارد. کارلوس کی روش پیش از دو مسابقه نهایی مرحله اول مقدماتی جام جهانی اعلام کرده بود که اردیبهشت ماه از سرمربیگری تیم ملی استعفا خواهد کرد. خبری که بلافاصه تکذیب شد اما به نظر می رسد اثر خود را در فدراسیون فوتبال و البته نامزدهای انتخاباتش گذاشته است. 

یکی از منابع نزدیک به فدراسیون فوتبال در مورد گزینه های احتمالی جابه جایی با کی روش به عصرایران می گوید:« بعید است کی روش از ایران برود اما فدراسیون فوتبال با فهرستی از مربیان بدون قرارداد مواجه است که می تواند هرکدام شان را جایگزین کی روش کند»

خسارت قرارداد کی روش مساله است که اخراج او از تیم ملی را غیرممکن می سازد و به همین دلیل است که گزینه استعفای سرمربی مطرح است اما به نظر می رسد که حمایت های لازم از تیم ملی برای سرمربی آینده تیم ملی انجام خواهد شد:« وزارت ورزش در هزینه های جذب سرمربی خوب حتما به فدراسیون فوتبال کمک خواهد کرد و این مساله ای است که رییس فدراسیون فوتبال را در صورت استعفای کی روش وسوسه خواهدکرد»

وزیر ورزش در مصاحبه نوروزی خود با همشهری جوان گفته بود که سرمربی آینده تیم ملی ، یک مربی ای است که انتقال علم بدهد و حالا به نظر می رسد که خبر فهرست مربیان جایگزین کی روش به صحبت های وزیر ورزش بی ارتباط نباشد.

در حال حاضر صحبت هایی در مورد یک فهرست مطرح شده است. فهرستی از مربیان بدون قرارداد که برای جایگزینی کی روش مطرح شده است. فهرستی که حتی اگر کی روش استعفا هم ندهد در فدراسیون فوتبال آینده مطرح خواهد بود. از این فهرست شما با ۴ نام مواجه خواهید بود. سرمربیانی که می توانند روی نیمکت تیم ملی بنشینند.

نام : مارچلو بیلسا

ملیت : آرژانتینی

سن :۶۰

قرارداد قبلی : مارسی(۲۰۱۵)

وضعیت قرارداد: آزاد

اودستیافتنی ترین و بهترین انتخاب برای فوتبال ایران است . یک مربی با توانایی بالا برای تربیت بازیکنان جوان . لیگ برتر ایران بسیارجوان شده و بیلسا به خوبی بلد است از جوانان ایران یک مشت ستاره دست نیافتنی بسازد.

نام : دی متیو

ملیت : ایتالیایی

سن : ۴۵

قرارداد قبلی :شالکه(۲۰۱۵)

مرد ایتالیایی بیش از ۳۳ بازی در شالکه دوام نیاورد و موفق نشد حتی به آن چیزی که در چلسی رسیده بود نزدیک شود. او مربی باتجربه ای نیست اما می تواند علم روز فوتبال را به ایران بیاورد.

نام :مصطفی دنیزلی

ملیت : ترکیه

سن : ۶۶

قرارداد قبلی :(گالاتاسرای ۲۰۱۵)

دنیزلی در فوتبال ایران بسیار محبوب است اما آخرین بار با خاطره خوشی از ایران خارج نشد. شاید دردسترس ترین گزینه برای تیم ملی ایران در غیاب کی روش او باشد.

در این فهرست نام رافائل بنیتز هم دیده می شد . اتفاقی که نشان می دهد فهرست مورد نظر حدود بیش از یک ماه قبل نوشته شده است. بنیتز حدود بیست روز قبل سرمربی نیوکاسل شده .


مطالب پربازدید

امروز جمعه ۱۱ فروردین ۱۴۰۲

نظرات