پیام سلام مجله آموزشی سرگرمی سینمایی » تکنولوژی » آموزش بروزرسانی تلگرام به نسخه جدید با امکانات خاص

آموزش بروزرسانی تلگرام به نسخه جدید با امکانات خاص

تکنولوژی | 1394-09-05 | ۷۸۸۳ بازدید | نظرات

تلگرام کلی امکانات جدید به امکانات سابق خود اضافه کرده است که شما برای استفاده از این امکانات باید تلگرام خود را بروزرسانی کنید در زیر آموزش این کار را برای شما قرار داده ایم..به نرم افزار بازار، مایکت یا گوگل پلی مراجعه کنید در بخش بروزرسانی ها تلگرام را پیدا و انتخاب کنید. سپس به راحتی می توانید آپدیت کنید. لازم به ذکر است ممکن است در بعضی گوشی ها خود تلگرام، بصورت اتومات آپدیت شده باشد.لازم به ذکر است اگر تمایل دارید در گروه ها و کانال های علمی، پزشکی، سلامت و تندرستی و … در تلگرام عضو شوید در تلگرام به شماره زیر پیام بدهید و درخواست عضویت کنید. همکاران ما شما را عضو خواهند کرد.

امکانات جدید تلگرام از این پس:

۱ امکان اضافه کردن ادمین به تعداد دلخواه به گروه ها

قبل از این آپدیت، در ورژن های قبلی تلگرام، در هر گروهی فقط یک ادمین می توانست فعالیت داشته باشد ولی در ورژن جدید نرم افزار Telegram شما می توانید برای گروه خود چند ادمین یا مدیر گروه انتخاب کنید.

۲ افزایش حدنصاب گروه ها از ۲۰۰ به ۱۰۰۰ عضو

در ورژن های قبلی، ظرفیت گروه ها ۲۰۰ عضو یا member بود که از این ورژن تا ۱۰۰۰ نفر می توانند عضو گروه شوند.

۳ اضافه شدن دکمه فوروارد در کانال ها در کنار هر پست

برای راحتی فوروارد کردن مطالب ( این کار بیشتر برای این انجام شده تا حق کپی رعایت بشه و یوزر ها بیشتر تمایل پیدا کنن به فوروارد کردن مطالب تا کپی کردن آن ها)

این هم یکی از امکانات خوب این ورژن است. هم برای مدیران کانال ها که حقوق کپی رایت آن ها رعایت می شود و تبلیغ خوبی است برای کاتال ها و هم برای اعضا که به راحتی می توانند فوروارد کنند در گروه های دیگر.


مطالب پربازدید

امروز جمعه ۴ فروردین ۱۴۰۲

نظرات