پیام سلام مجله آموزشی سرگرمی سینمایی » خواندنی ها » آلبوم عکسهای ازدواج یکتا ناصر با کارگردان فیلم من سالوادور نیستم

آلبوم عکسهای ازدواج یکتا ناصر با کارگردان فیلم من سالوادور نیستم

خواندنی ها | 1394-12-21 | ۴۱۵۶ بازدید | نظرات

یکتا ناصر بازیگر فیلم من سالوادور نیستم با بازی خوب رضا عطاران که این روزها در سینما های ایران روی پرده می باشد که با استقبال خوبی نیز رو به رو شده است با منوچهر هادی ازدواج کرد .

منوچهر هادی کارگردان فیلم من سالوادور نیستم خبر ازدواج خود را با یکتا ناصر بازیگر این فیلم با انتشار چند عکس اعلام کرد .

منوچهر هادی Manoochehr Hadi در سال ۱۳۵۱ در تهران به دنیا آمد.وی درسال ۱۳۶۳ درجنگ ایران وعراق پدرش راازدست دادو پس از دریافت دیپلم در رشته الکتروتکنیک پا به عرصه هنر گذاشت. و تجربه‌هایی چون بازیگری، دستیاری کارگردان و تدارک را از سر گذراند.

یکتا ناصر بازیگر زن ایرانی که در فیلم های فراوانی بازی کرده است و از بازیگران معروف و کم حاشیه ایران است امروز با منوچهر هادی کارگردان فیلم من سالوادور نیستم که با بازی خوب خود یکتا ناصر و رضا عطاران از طرفداران زیادی برخوردار شده است پای سفره عقد نشست .

یکتا ناصر Yekta Naser (متولد ۱۲ آبان ۱۳۵۷ در تهران) بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر ایرانی است. وی فعالیت در سینما را با بازی در فیلم ساقی شروع کرده‌است. برنده سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش مکمل زن از سی و مین جشنواره فیلم فجر، برای فیلم «یکی می‌خواد باهات حرف بزنه»

امروز منوچهر هادی همسر یکتا ناصر در صفحه اینستاگرام خود با انتشار چند عکس از مراسم عقد یکتا ناصر و همسرش منوچهر هادی از ازدواج کارگردان و بازیگر زن فیلم من سالوادور نیستم داد .

در زیر عکس های مراسم عقد یکتا ناصر و منوچهر هادی را مشاهده میفرمایید .

عکس, آلبوم عکسهای ازدواج یکتا ناصر با کارگردان فیلم من سالوادور نیستم

مراسم عروسی یکتا ناصر و منوچهر هادی

عکس, آلبوم عکسهای ازدواج یکتا ناصر با کارگردان فیلم من سالوادور نیستم

مراسم عروسی یکتا ناصر و منوچهر هادی

عکس, آلبوم عکسهای ازدواج یکتا ناصر با کارگردان فیلم من سالوادور نیستم

مراسم عقد یکتا ناصر و منوچهر هادی


مطالب پربازدید

امروز پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۴۰۲

نظرات