پیام سلام مجله آموزشی سرگرمی سینمایی » اخبار » آخرین کشفیات پلیس از دلیل خودکشی زن و مرد جوان کیاسری

آخرین کشفیات پلیس از دلیل خودکشی زن و مرد جوان کیاسری

اخبار | 1395-06-01 | ۱۱۹۹ بازدید | نظرات

وصیت نامه دو جوانی که پنج شنبه خود را از درخت حلق آویز کرده بودند در خودروی پراید این افراد کشف شد

دو جوان ۲۰ و ۲۵ ساله پنج شنبه ۲۸ مردادماه جاری در کیاسر مازندران خود را از درخت حلق آویز کرده بودند. رئیس پلیس آگاهی مازندران گفت: جسد یک دختر و یک پسر در منطقه جنگلی در اطراف کیاسر ساری کشف شد.

عکس, آخرین کشفیات پلیس از دلیل خودکشی زن و مرد جوان کیاسری

احمدرضا رستمی در گفت وگو با خبرنگار ایسنا درباره جزییات خودکشی دو جوان ۲۰ و ۲۵ ساله در منطقه کیاسر اظهار کرد: حوالی ساعت ۱۱ روز پنج شنبه ۲۸ مردادماه در منطقه ای معروف به عبور جمال الدین کلا ۱۰ کیلومتر بالاتر از کیاسر ساری جسد دو جوان کشف شد.

وی با بیان اینکه اجساد این دو جوان که خود را از درختی حلق آویز کرده بودند توسط اهالی منطقه که احشام خود را به چرا برده بودند کشف شدند، عنوان کرد: این دختر و پسر جوان در این منطقه جنگلی دور افتاده اقدام به خودکشی کرده بودند.

رستمی با اشاره به اینکه بنده پس از کشف جسد در صحنه وقوع حادثه حضور داشتم، بیان کرد: درون خودروی پراید این افراد یک وصیت نامه کشف شده است که در حال بررسی آن هستیم. این دو فرد نسبتی با یکدیگر نداشتند. هر دو از اهالی یک روستا از روستاهای اطراف شهرستان میاندورود بودند.

رئیس پلیس آگاهی مازندران اعلام کرد: به دلیل اینکه انتشار جزییات بازی با آبروی خانواده افراد است، انتشار جزییات به صلاح نیست


مطالب پربازدید

امروز جمعه ۴ فروردین ۱۴۰۲

نظرات