پیام سلام مجله آموزشی سرگرمی سینمایی » خواندني ها » آخرین خبرها از ازدواج سحر قریشی با مهدی طارمی

آخرین خبرها از ازدواج سحر قریشی با مهدی طارمی

خواندني ها | ۱۷ آبان۱۳۹۶ | 7339 بازدید | نظرات

همزمان با انتشار خبر ازدواج مهدی طارمی، یک مصاحبه از سحر قریشی؛ بازیگر سینما و تلویزیون، باعث شد تا خیلی ها گمان کنند که طارمی با سحر قریشی ازدواج کرده است! همسر سابق قریشی، امید علومی؛ خواننده و آهنگساز بود که ظاهرا زندگی کردن آنها از مرحله نامزدی، فراتر نرفت!

image آخرین خبرها از ازدواج سحر قریشی با مهدی طارمی

سحر قریشی در واکنش به خبری مبنی بر این که وی قرار است با یکی از بازیکنان سرشناس در لیگ برتر ازدواج کند گفته است:
اینبار قرار است با چه کسی ازدواج کنم؟(با خنده)  فقط این را بگویم که کاربران فضای مجازی از این حرف ها زیاد می زنند. ازداوجم را با آقای فوتبالیست نه تایید می کنم و نه تکذیب؛ چون نمی خواهم با تکذیب کردن این موضوع مجبور به مصاحبه شوم!

سحر قریشی اولین بار با اخوان ذاکری ازدواج کرد که بعد از مدتی از او جدا شد و با امید علومی نامزد کرد که از او هم جدا شده و حالا برای سومین بار با مهدی طارمی ازدواج کرده است.

image آخرین خبرها از ازدواج سحر قریشی با مهدی طارمی

پس از اینکه سحر قریشی ازدواج با یک فوتبالیست را تکذیب نکرد، برخی در فضای مجازی این مضوع را به مهدی طارمی ربط دادند.

پست اخیر مهدی طارمی و خبر شایعه همزمان با این پست در فضای مجازی بابت ازدواج سحر قریشی با یک فوتبالیست، این شائبه را بوجود آورد که طارمی همان فوتبالیست است که البته این موضوع در حد همان شایعه باقیمانده و هنوز اظهار نظری در مورد این شایعه منتشر نشده است.

کامنت حسین ماهینی نیز این شایعه را قوت بخشید.

توئیت عاشقانه مهدی طارمی در ۲۴ ساعت گذشته خیلی بازتاب داشته و حالا همشهری‌اش لو داده انگار قرار است طارمی را زین پس آقا داماد صدایش کنند.
طارمی نوشت: «یک زن تمام زیبایی هایش را مدیون مردی است که آنها را عاشقانه می بیند!» این توئیت حسابی سوژه شد و کلی برایش نوشتند آقای سر به هوا، حتما خیریتی تو توئیتش بوده است.
حسین ماهینی، همشهری و صمیمی ترین دوست فوتبالی مهدی برایش کامنت گذاشته است: «سی خاطر دومادمون، عروس دوس می داریم.»
احتمالا با پایان مراسم عزاداری محرم و صفر، پرسپولیسی ها جشن دامادی مهدی طارمی را در پیش دارند! دامادی که البته با کارهایش کم کار دست شان نداده!

image آخرین خبرها از ازدواج سحر قریشی با مهدی طارمی

image آخرین خبرها از ازدواج سحر قریشی با مهدی طارمی

 


مطالب پربازدید

نظرات