پیام سلام مجله آموزشی سرگرمی سینمایی » سينمايی » آخرین آمار فروش فیلم های روی پرده در نوروز ۹۶

آخرین آمار فروش فیلم های روی پرده در نوروز ۹۶

سينمايی | 1396-01-18 | ۱۳۵۷ بازدید | نظرات

همانطور که قابل پیش بینی بود با پایان تعطیلات نوروزی فیلم های اجتماعی با اقبال خوبی مواجه شد و در کنار فیلم های کمدی توانسته نظر مخاطب را به خود جلب کند.

مختاری مدیر پخش دفتر هدایت فیلم درباره فروش فیلم های کمدی این دفتر گفت: فیلم «خوب بد جلف» در تهران به فروش ۷ میلیارد و ۳۲۰ میلیون تومان و در شهرستان به فروش ۴ میلیارد و ۲۱۰ میلیون تومان رسید که در کل فروش فیلم به ۱۱ میلیارد و ۵۳۰ میلیون تومان رسیده است.

وی درباره تعداد هفته های نمایش این فیلم توضیح داد: این فیلم از سال ۹۵ اکران شده و شامل فروش ۱۰ هفته ای خواهد بود. فیلم های نوروزی فروش ۷ هفته ای خواهند داشت و هم اینک خوب بد جلف در هفته هشتم اکران قرار گرفته است.

عکس, آخرین آمار فروش فیلم های روی پرده در نوروز ۹۶

مختاری درباره فروش «گشت ۲» گفت: فیلم در تهران به فروش ۵ میلیارد و ۴۵۰ میلیون تومان دست یافت که در شهرستان به فروش ۳ میلیارد و ۳۷۰ میلیون تومان رسید و در کل فروش فیلم به ۸ میلیارد و ۸۲۰ میلیون تومان رسید.

علی سرتیپی درباره دو فیلم اجتماعی دفتر فیلیمران گفت: اقبال مخاطب نسبت به تعطیلات نوروزی بهتر شده است و این رفتار از سوی مخاطبان قابل پیش بینی بود. فیلم «آباجان» به فروش ۸۱۰ میلیون تومان رسید و فیلم «یک روز بخصوص» به فروش ۵۹۰ میلیون تومان دست یافت . این دو فیلم بیشترین سالن را در تهران دارند و در شهرستان با سالن های محدودی به نمایش درآمدند.

فیاض هوشیار پارسیان مدیر پخش دفتر سیمای مهر درباره فروش فیلم «ماجرای نیمروز» گفت: فیلم در تهران به فروش ۱ میلیارد و ۷۵۰ میلیون تومان رسید و در شهرستان به فروش ۶۱۰ میلیون دست یافت و کل فروش فیلم به ۲ میلیارد و ۳۶۰ میلیون تومان رسیده است.

حبیب اسماعیلی مدیر پخش رسانه فیلمسازان مولود درباره فروش «سه بیگانه» گفت: فیلم بدون تبلیغات تلویزیونی به فروش ۱ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان رسیده است.


مطالب پربازدید

نظرات