پیام سلام مجله آموزشی سرگرمی سینمایی > خواندني ها > زیباترین مدل آرایش برای خانم هایی که موی بلوند دارند

زیباترین مدل آرایش برای خانم هایی که موی بلوند دارند

خواندني ها | ۲۳ مرداد۱۳۹۷ | 1005 بازدید | نظرات

اگر رنگ موهایتان بلوند است در ادامه به شما میگوییم چگونه آرایش کنید.

برای داشتن چهره ای زیباتر و طبیعی تر بهتر است متناسب با رنگ موهایتان آرایش کنید، اگر رنگ موهایتان بلوند است و نمیدانید چگونه آرایش کنید که متناسب با رنگ موهایتان باشد ااین مطلب را بخوانید. خانم هایی که موهای بلوندی دارند باید کاملا ملایم و با رنگ های روشن آرایش کنند.مدل مو

آرایش صورتی و ملایم
یک آرایش ملایم به رنگ صورتی برای خانم هایی با موهایی روشن بهتر از هر نوع آرایش غلیظ و تیره است. با سایه چشم صورتی، رژگونه هلویی و برق لب آرایش شما تکمیل میشود اگر دوست داشته باشید میتوانید ریمل قهوه ای هم استفاده کنید.

آرایش چشم برای موی بلوند
بهترین رنگ ها برای آرایش چشم خانم های بلوند رنگ های خاکستری، نقره ای و قهوه ای هستند که به چشم ها جلوه خاصی میبخشند پس بهتر است سایه چشم تان را از بین ای رنگ ها انتخاب کنید.

برای مجالس عروسی بهتر است از سایه چشم خاکستری و نقره ای استفاده کنید تا چشم هایی جذاب تر از همیشه داشته باشید، رژگونه و رژلب تان اگر مرجانی باشد چهره بینظیری به شما میبخشد.

رنگ رژلب برای موی بلوند
خانم هایی با موهای بلوند باید از یک سری رژلب های خاص استفاده کنند مثل رژلب های قرمز، صورتی، هلویی و گلبهی زیرا این رژلب ها باعث میشوند تا چهره ایده آلی داشته باشند.

photo زیباترین مدل آرایش برای خانم هایی که موی بلوند دارند

رنگ پوست را هم در نظر بگیرید
اگر موهای بلوند دارید و پوست تان سبزه است بهتر است در آرایش تان از رنگ های خاکی استفاده کنید و اگر پوست تان سفید است باید رنگ های تیره تر را وارد آرایش تان کنید.


مطالب پربازدید

امروز یکشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۹

نظرات