پیام سلام مجله آموزشی سرگرمی سینمایی > اخبار > ۱۲ کشته و زخمی در حادثه سقوط درخت بر روی عزاداران در بهشهر

۱۲ کشته و زخمی در حادثه سقوط درخت بر روی عزاداران در بهشهر

اخبار | ۲۰ مهر۱۳۹۵ | 351 بازدید | نظرات

سقوط درخت همراه سیم برق بر روی عزاداران حسینی در شهرستان بهشهر واقع در شرق مازندران یک کشته و ۱۱ زخمی بر جای گذاشت.

photo ۱۲ کشته و زخمی در حادثه سقوط درخت بر روی عزاداران در بهشهر

به گزارش جام جم آنلاین، شاهدان عینی به ایرنا گفتند که این حادثه عصر امروز سه شنبه هنگام دسته روی عزاداران حسینی در جاده منتهی به منطقه گردشگری عباس آباد بهشهر رخ داد.
به گفته شاهدان، یک اصله درخت قدیمی در دوراهی جاده عباس آباد هنگام عبور عزادارن شکست و با پاره کردن سیم برق بر روی جمعیت عزادار افتاد.
مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی مازندران با تائید این خبر، گفت: بر اثر آن یک نفر از عزاداران حسینی در دم جان باخت.
دکتر محمد سطان تویه افزود: یک نفر از جوانان عزادار نیز در این حادثه به دلیل شدت سوختگی ناشی از برق گرفتگی ناشی از سقوط تیربرق به بیمارستان سوختگی شهید زارع شهر ساری انتقال داده شد.
وی گفت : ۱۰ نفر دیگر از عزاداران نیز در این حادثه تلخ دچار مصدومیت شدند که برای رسیدگی و مداوا به بیمارستان امام خمینی (ره) انتقال یافتند.
سخنگوی اورژانس ۱۱۵ مازندران نیز اعلام کرد که سه دستگاه آمبولانس برای اعزام مصدومان به مراکز درمانی به منطقه اعزام شد.
ذکریا اشکپور افزود: حادثه حوالی ساعت ۱۵ به مرکز پیام اورژنس مازندران اطلاع داده شد و تمامی زخمی های حادثه با آمبولانس به مراکز درمانی برای مداوا اعزام شدند و حال عمومی مصدومان نیز رضایت بخش است.
منابع محلی به خبرنگار ایرنا گفتند که دسته عزاداری از روستای «التپه» در حال دسته روی به سمت مزار شهدای گمنام واقع در منطقه گردشگری عباس آباد بودند که بر اثر سقوط درخت در دو راهی عباس آباد، این حادثه رخ داد.
روستای التپه با حدود ۵۰۰ خانوار جمعیت حدود ۲ هزار نفر جمعیت دارد.
التپه از دو کله «ال» به معنای نوعی درخت و تپه تشکیل شده و منظور روستایی است که در پای کوه قرار داشته و درختان ال فراوانی در آنجا وجود دارد.

photo ۱۲ کشته و زخمی در حادثه سقوط درخت بر روی عزاداران در بهشهر photo ۱۲ کشته و زخمی در حادثه سقوط درخت بر روی عزاداران در بهشهر


مطالب پربازدید

امروز یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷

نظرات