پیام سلام مجله آموزشی سرگرمی سینمایی > تکنولوژي > گوشی های موابایل در سال ۲۰۱۶ چه ویژگیهایی خواهند داشت

گوشی های موابایل در سال ۲۰۱۶ چه ویژگیهایی خواهند داشت

تکنولوژي | ۱۵ دی۱۳۹۴ | 430 بازدید | نظرات

گوشی های هوشمند طی سال ۲۰۱۵ نیز روند افزایشی فروش و بهبود سخت افزاری و نرم افزاری را تجربه کردند و کاربران با نمایشگرهایی با کیفیت‌تر، عملکردی سریع‌تر و دوربین هایی بهتر از گذشته سر و کار داشتند. اما همچنان مشکلاتی وجود دارند. هر اندازه که گوشی هوشمند خود را دوست داشته باشید آیا حاضرید به آن نمره ۲۰ بدهید؟ یا همچنان فضای برای ارتقا و بهبود بیشتر وجود دارد؟

درخواست شماره یک کاربران گوشی های هوشمند برای سال ۲۰۱۶ می تواند باتری هایی با طول عمر بیشتر باشد. بدون تردید، در اختیار داشتن گوشی هوشمندی که با یک بار شارژ و به رغم کاربری سنگین یک یا دو روز دوام بیاورد، هرچه بیشتر رضایت کاربران را فراهم می کند.

گزینه بعدی مطلوب برای کاربران می تواند نمایشگرهای باشند که به راحتی نمی شکنند. خوشبختانه تلاش های خوبی در این زمینه صورت گرفته و محصولاتی مانند موتورولا موتو اکس فورس معرفی شده اند که شیشه نمایشگر آنها به راحتی نمی شکند. امیدواریم در سال ۲۰۱۶ هرچه بیشتر شاهد عرضه چنین گوشی های هوشمندی باشیم.

حافظه داخلی واقع بینانه‌تر یکی دیگر از نیازهای مصرف کنندگان است. امروزه، حافظه داخلی ۱۶ گیگابایت که در بیشتر گوشی های هوشمند دیده می شود دیگر جوابگوی نیازهای بیشتر کاربران نیست. بخشی از این حافظه توسط سیستم عامل اشغال شده و با تداوم روند صعودی کیفیت دوربین ها که به ذخیره عکس ها و فیلم هایی با حجم بیشتر منجر می شود، جدا از فیلم ها و آهنگ هایی که روی گوشی خود ذخیره می کنیم، به نظر می رسد ۶۴ گیگابایت می تواند استاندارد جدیدی برای گوشی های هوشمند در زمینه حافظه ذخیره سازی داخلی باشد.

شارژ بی سیم یکی دیگر از ویژگی هایی است که به تدریج از محبوبیت بیشتری برخوردار شده است. سال ۲۰۱۶ می تواند دوران شکوفایی شارژ بی سیم در بازار گوشی های هوشمند باشد.

توانایی حذف اپلیکیشن هایی که توسط تولید کننده گوشی هوشمند روی دستگاه نصب شده اند و در برخی مواقع منابع قابل توجهی از دستگاه را اشغال می کنند یکی دیگر از گزینه های کلیدی مورد توجه کاربران است.


مطالب پربازدید

امروز سه شنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۷

نظرات