پیام سلام مجله آموزشی سرگرمی سینمایی > خواندني ها > کدام ستاره ها هالیوود با هوادارانشان ازدواج کردند

کدام ستاره ها هالیوود با هوادارانشان ازدواج کردند

خواندني ها | ۱۵ بهمن۱۳۹۴ | 2192 بازدید | نظرات

همه ما برای خود ستاره هایی داریم که دلمان می خواهد آنها را از نزدیک ببینیم، اما برخی از طرفداران ستاره ها هستند که شانس به آنها روی آورده و توانسته اند به آرزوی خود، یعنی دیدار با ستاره مورد علاقه شان یا حتی ازدواج با آنها، برسند.

۱٫ جو جوناس

photo کدام ستاره ها هالیوود با هوادارانشان ازدواج کردند

 

جو جوناس از اعضای گروه موسیقی سه‌نفره جوناس برادرز است. او به همراه برادرانش، نیک و کوین این گروه را بنیان نهانده‌اند. جو و نیک مشترکا، خوانندگان گروه هستند. جو جوناس در مصاحبه خود می گوید زمانی که تعداد طرافداران من به اوج خود رسیده بود، من از شرایط نهایت استفاده را کردم. بله، من با آنها قرار ملاقات می گذاشتم. یادم می آید که یک بار یکی از طرفدارانم را به تماشای فیلمی در سینما دعوت کردم و سپس کل شب را با او به گشت و گذار گذراندم و آنقدر با او گرم گفتگو شدم که موضوع فیلم یادم نمی آید. من در آن زمان تنها ۱۶ سال داشتم.

۲٫ جان تراولتا

photo کدام ستاره ها هالیوود با هوادارانشان ازدواج کردند

 

کلی پرستون، بازیگر و مدل سابق آمریکایی، در مصاحبه اش با مجله « People» اعتراف کرد که قبل از ملاقات اش با جان تراولتا، یکی از هواداران پرو پا قرص اش بوده است. ا. می گوید: «یک روز هنگامی که من از سالن سینما بیرون می آمدم، با تصویر جان تراولتا در پوستر فیلم «گریس» مواجه شدم.

در آن لحظه سریعا این فکر به ذهنم رسید که ما برای هم ساخته شده ایم. من در آن زمان تنها ۱۶ سال داشتم اما اعتقاد داشتم که روزی در کنار او خواهم بود و همانطور که می بینید این اتفاق نیز رخ داد. ما یکدیگر را در سال ۱۹۸۹ هنگام فیلمبرداری فیلم «کارشناسان» ملاقات کردیم و از آن زمان تا به حال در کنار هم هستیم.

۳٫ مت دیمون

photo کدام ستاره ها هالیوود با هوادارانشان ازدواج کردند

مت دیمون بازیگر، فیلمنامه‌نویس و تهیه کننده آمریکایی، با یکی از طرفدارانش به نام لوسیانا باروسو ازدواج کرد. این دو همدیگر را در سال ۲۰۰۳ در میامی ملاقات کردند. اولین دیدار آنها زمانی اتفاق افتاد که مت دیمون از لوسیانا که در آن زمان پیش‌خدمت یک کافه بود خواست تا او را از دست هوادارانش نجات دهد و جایی پنهان اش کند. لوسیانا نیز او را به پشت کافه برد و همان آشنایی باعت شد که رابطه آنها ادامه یابد و در سال ۲۰۰۵ با یکدیگر ازدواج کنند.

۴٫ نیکلاس کیج

photo کدام ستاره ها هالیوود با هوادارانشان ازدواج کردند

نیکلاس کیج همسرش آلیس کیم را در سال ۲۰۰۴ در یک رستوران ملاقات کرد. در آن زمان آلیس کیم که یک پیشخدمت بود از نیکلاس کیج درخواست یک امضا کرد و اولین جرقه عاشقانه بین آنها زده شد. آنها در مدت زمان خیلی کوتاهی پس از آن با یکدیگر ازدواج کردند و صاحب پسری به نام کال ال شدند.

۵٫ ان هتوی

photo کدام ستاره ها هالیوود با هوادارانشان ازدواج کردند

آدام شلمن یکی از طرافداران پرو پا قرص ان هتوی بود. آنها از طریق یکی از دوستان مشترک شان در سال ۲۰۰۸ با یکدیگر آشنا شدند و در سال ۲۰۱۲ با یکدیگر ازدواج کردند.

۶٫ تام کروز

photo کدام ستاره ها هالیوود با هوادارانشان ازدواج کردند

هنگامی که تام کروز در اوج شهرت به سر می برد، کیتی هلمز یکی از طرفداران او بود. کیتی می گوید: «من همیشه فکر می کردم که با تام کروز ازدواج خواهم کرد و گوبا پیشگویی من درست از آب در آمد.»کیتی هلمز در سال ۲۰۰۵ میلادی رابطه خود را با تام کروز اسطوره سینمای جهان آغاز و در سال ۲۰۰۶ در ایتالیا با او ازدواج کرد. هزینه مراسم ازدواج شان ۲٫۵ میلیون دلار تخمین زده شده بود که بر این اساس دومین مراسم ازدواج پرخرج جهان بوده‌ است.

در ۸ آوریل ۲۰۰۸ اولین دختر این زوج به دنیا آمد که نام او را سوری نهادند. در ۲۹ جون ۲۰۱۲ و پس از پنج سال زندگی مشترک، اعلام شد که هلمز روند قانونی طلاق از تام کروز را در نیویورک آغاز کرده است. هلمز و کروز توافق کرده‌اند که سوری نزد مادرش زندگی کند.

۷٫ تراجی پی. هنسون

photo کدام ستاره ها هالیوود با هوادارانشان ازدواج کردند

تراجی پی. هنسون بازیگر و خواننده‌ی آمریکایی است که اعتراف می کند همیشه با هوادارانش بیرون می رفته تا مجبور نباشد با همکارانش در دنیای سینما قرار ملاقات بگذارد. او می گوید: «من یک بازیگر نمی خواهم. من به دنبال یک مرد واقعی هستم که متاسفانه نمی توانم آن را در سینما بیابم.»

۸٫ کانن اوبراین

photo کدام ستاره ها هالیوود با هوادارانشان ازدواج کردند

کانن اوبراین همسر خود، لیزا، را هنگام ضبط برنامه «آخر شب با کانن اوبراین» در میان تماشاچیان، ملاقات کرد. او می گوید: «لیزا به راحتی نظر من را به خود جلب کرد زیرا او واقعا زیباست. من آنقدر جذب او شدم که می توانید رد پای عاشق شدنم را در فیلمبرداری هایم ببینید.»


مطالب پربازدید

امروز یکشنبه ۴ آبان ۱۳۹۹

نظرات