پیام سلام مجله آموزشی سرگرمی سینمایی > اخبار > پوشش خاص مجری زن مراسم قرعه کشی جام جهانی ۲۰۱۸

پوشش خاص مجری زن مراسم قرعه کشی جام جهانی ۲۰۱۸

اخبار | ۱۰ آذر۱۳۹۶ | 1869 بازدید | نظرات

این روزها کسی نیست که درباره داستان‌های مربوط به نحوه حضور ماریا کوماندیانا در مراسم قرعه‌کشی جام‌جهانی و درخواست سردار آزمون از او برای انتخاب پوششی مناسب، خبر نداشته باشد. در همین رابطه ماریا در مراسم آزمایشی قرعه‌کشی جام‌جهانی لباس متفاوتی پوشیده بود. او پیش از این قول داده که طوری در مراسم حاضر خواهد شد که همه کشورها بتوانند مراسم را تماشا کنند.

photo پوشش خاص مجری زن مراسم قرعه کشی جام جهانی ۲۰۱۸ photo پوشش خاص مجری زن مراسم قرعه کشی جام جهانی ۲۰۱۸

ماریا کوناندینایا، مجری روس مراسم قرعه کشی جام جهانی که در کنار گری لینه کر به اجرای مراسم می پرداخت، بلافاصله بعد از اتمام قرعه کشی در یک توئیت کوتاه چنین نوشته است: ایران! آیا خوشحالید؟

او که در روزهای گذشته با انتشار خبری مربوط به درخواست مردم ایران برای پوشیدن یک لباس مناسب در مراسم قرعه کشی مواجه شده بود، امروز پوشش خود را به گونه‌ای انتخاب کرد که تلویزیون توانست به طور کامل به پخش این مراسم بپردازد.

 

photo پوشش خاص مجری زن مراسم قرعه کشی جام جهانی ۲۰۱۸

کوماندینایا که اولین درخواست را از سردار آزمون گرفته و به گفته این بازیکن ایرانی تیم روبین کازان به وی قول داده بود که لباس خود را پوشیده انتخاب کند، با حضور ایرانی‌ها در صفحه اینستاگرام و توئیترش تبدیل به یک خبر جنجالی برای مردم دیگر نقاط جهان شده بود؛ او حالا با این توئیت جالب نشان می‌دهد حواسش تا کجا جمع بوده است.


مطالب پربازدید

امروز چهارشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۹

نظرات