پیام سلام مجله آموزشی سرگرمی سینمایی > خواندني ها > وقتی یک قرار تلگرامی پاساژ کوروش تهران را تعطیل کرد

وقتی یک قرار تلگرامی پاساژ کوروش تهران را تعطیل کرد

خواندني ها | ۱۸ خرداد۱۳۹۵ | 707 بازدید | نظرات

قرار تلگرامی عده‌ای از جوان‌های تهرانی برای جمع شدن در پاساژ کوروش (هایپر استار مارکت)، به تعطیل شدن این مجموعه خرید انجامید.

 

گزارش کرده است که عده‌ای از دانش‌آموزان دهه هفتادی و هشتادی (هجری خورشیدی)، به مناسبت پایان سال تحصیلی و آغاز تابستان‌شان این قرار را برای عصر روز ۱۸ خرداد هماهنگ کرده‌ بودند.

قرار پاساژ کوروش که در غرب تهران (بزرگراه شهید ستاری) واقع است با دخالت نیروی انتظامی همراه شده و شنیده‌ها حاکی‌ست که برای متفرق کردن جمعیت، گاز اشک‌آور شلیک شده است.

باشگاه خبرنگاران جوان علت دخالت پلیس را ازدحام جمعیت و ایجاد ترافیک در اطراف پاساژ عنوان کرده و از «هدایت شدن آن‌ها به سمت منزل‌شان» خبر داده است.

عکس‌ها و فیلم‌هایی از این گرد‌همایی در فضای مجازی دست به دست می‌شود که با واکنش‌های متفاوت کاربران شبکه‌های اجتماعی روبه‌رو شده است.

در حالیوجه دیگری هم که در عکس‌ها و فیلم‌های منتشر شده از این قرار دسته‌جمعی به چشم می‌آید، حضور پررنگ پسر‌ها و تعداد انگشت‌شمار دختران است.photo وقتی یک قرار تلگرامی پاساژ کوروش تهران را تعطیل کرد photo وقتی یک قرار تلگرامی پاساژ کوروش تهران را تعطیل کرد photo وقتی یک قرار تلگرامی پاساژ کوروش تهران را تعطیل کرد


مطالب پربازدید

امروز دوشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۷

نظرات