پیام سلام مجله آموزشی سرگرمی سینمایی > خواندني ها > هزینه هتل های شهرهای ایران برای نوروز ۹۶

هزینه هتل های شهرهای ایران برای نوروز ۹۶

خواندني ها | ۲۰ اسفند۱۳۹۵ | 492 بازدید | نظرات

در گزارش پیش رو قیمت اقامت در هتل های شهرهای مختلف را بررسی کرده ایم. شهرهایی که بیشترین مسافرپذیری را در ایام نوروز دارند.
سفر به کیش

هتل پنج ستاره ترنج کیش در میدان جاسک کیش واقع شده است. اگر بازه زمانی را یکم تا چهارم فروردین در نظر بگیریم، هتل آرامیس دو اتاق «دوتخته- دابل» یا «دوتخته- تویین» را با قیمتی معادل دو میلیون و ۵۵۰ هزار تومان ارائه می کند. برای اقامت در این مدت در این اتاق «دوتخته ترنج- تویین» هتل ترنج باید چهار میلیون و ۸۳۰ هزار تومان هزینه کنید. اتاق «دوتخته کلاسیک رو به دریا» نیز قیمتی برابر شش میلیون و ۲۷۰ هزار تومان دارد.

photo هزینه هتل های شهرهای ایران برای نوروز ۹۶

هتل ترنج یک سوییت دارد که با عنوان «رویال ترنج رو به دریاچه» در منوی آن قید شده است. اگر بخواهید چهار شب در این سوییت در بازه زمانی یکم تا چهارم فروردین اقامت کنید باید شش میلیون و ۹۰ هزار تومان هزینه کنید. یک اتاق شیک و باکلاس دیگر هم هست. اتاق «دوتخته کلاسیک رو به غرب- دابل» گزینه دیگری است که در برابر شما گذاشته شده. هزینه این یکی شش میلیون و ۹۹۰ هزار تومان است.

هتل لوتوس کیش سه ستاره است و دو گزینه دارد. می توانید از اتاق «دوتخته- دابل» یا «دوتخته- تویین» یک میلیون و ۲۳۰ هزار تومانی استفاده کنید. هتل آرامش کیش نیز دو گزینه دارد؛ یکی «دوتخته- تویین» و دیگری «دوتخته- دابل» که هر دو قیمتی برابر دو میلیون و ۲۵۰ هزار تومان دارند. هتل چهار ستاره گراند کیش ۱۴ درصد تخفیف برای مهمانان نوروزی خود در نظر گرفته است. «دوتخته- دابل» یا «دوتخته- تویین» این هتل برای بازه زمانی مورد نظر یک میلیون و ۹۵۰ هزار تومان قیمت دارند.
سفر به مشهد

هتل جواهر مشهد سه ستاره است. این هتل برای اقامت دو نفر در مشهد در بازهز مانی ۲۸ تا ۳۰ اسفندماه امسال سه گزینه پیش رویتان می گذارد. «دوتخته- دابل» قیمتی معادل ۴۲۰ هزار تومان دارد.

photo هزینه هتل های شهرهای ایران برای نوروز ۹۶

اقامت در «دوتخته- تویین» هم چنین هزینه ای دارد اما «دوتخته فولبرد» قیمت بیشتری دارد و برای اقامت در این اتاق باید ۷۴۰ هزار تومان هزینه کرد. دو اتاق اول با ۱۶ درصد و اتاق سوم با هفت درصد تخفیف ارائه می شوند. هتل چهار ستاره اترک، دو اتاق «دوتخته- تویین» و «دوتخته- دابل» دارد که هر دو با قیمت ۶۷۶ هزار و ۸۰۰ تومان در اختیار مسافر قرار داده می شوند.

هتل «سی نور» مشهد که در مجاورت بازار معروف «رضا» واقع شده، سه گزینه پیش روی مشتری می گذارد. اتاق های «دوتخته- تویین» و «دوتخته- دابل» با قیمتی معادل ۶۹۰ هزار تومان کرایه داده می شود اما «دوتخته فولبرد» ۹۸۰ هزار تومان هزینه به مشتری تحمیل می کند. اما شما فرض بازه زمانی سفر به مشهد را به یکم تا چهارم فروردین تبدیل کنید. در همین هتل «سی نور» مشهد اتاق «دوتخته- تویین» و «دوتخته- دابل» با قیمت ۶۳۰ هزار تومان آن هم با ۳۴ درصد تخفیف عرضه می شوند. آن اتاق «دوتخته- فولبرد» که گفتیم در چنین بازه زمانی با قیمت ۹۳۰ هزار تومان کرایه داده می شود.

برویم سراغ هتل مجلل و معروف «درویشی» که جزو پیشرفته ترین و فول امکانات ترین هتل های ایران است. این هتل، هفت گزینه پیش روی شما می گذارد. «دوتخته اکونومیم ارزان ترین آنهاست. قیمت آن با لحاظ هشت درصد تخفیف یک میلیون و ۸۴ هزار تومان است. «دوتخته فصل» با قیمت یک میلیون و ۲۶۸ هزار تومانی گزینه بعدی است.

«کویین دوتخته» با قیمت یک میلیون و ۴۵۲ هزار تومان، «سوییت دو تخته فصل» با قیمت یک میلیون و ۴۵۲ هزار تومان، «سوییت امپریال دوتخته» با قیمت یک میلیون و ۴۳۶ هزار تومان، «پنت هاوس اسپا» با قیمت سه میلیون و ۶۸۰ هزار تومان و «دوبلکس پرزیدنتال» با قیمت سه میلیون و ۶۸۰ هزار تومان نیز سایر گزینه های این هتل مجلل و فوق لوکس محسوب می شوند.
سفر به اصفهان

اتاق «دوتخته- دابل» هتل «سفیر» این شهر قیمت بالایی ندارد. برای این اتاق باید ۸۷۲ هزار تومان پرداخت کنید. اتاق «دوتخته- تویین» نیز همین قیمت را دارد اما «سوییت دوتخته» این هتل چهار ستاره، یک میلیون و ۱۸۰ هزار تومان بیشتر هزینه ندارد. می رویم سراغ «هتل پیروزی». این هتل که امکانات متوسطی دارد قیمتش از هتل «سفیر» کمتر است. قیمت این اتاق و قیمت اتاق «دوتخته- تویین» در این هتل، هر دو ۷۵۱ هزار تومان است؛ اما «سوییت سانترال دوتخته» این هتل یک میلیون و ۱۰۸ هزار تومان قیمت دارد. هزینه اقامت در «سوییت رویال دوتخته» یک میلیون و ۲۵۲ هزار تومان است.

photo هزینه هتل های شهرهای ایران برای نوروز ۹۶

هتل دیگری هم به نام «زهره» در اصفهان وجود دارد که قیمت هایش نسبت به این دو هتل دیگر کمتر است. «بیزنس روم دوتخته» قیمتی برابر ۶۰۲ هزار تومان دارد. اتاق «دوتخته- دبل» از این هم ارزان بوده و تنها ۵۲۶ هزار تومان هزینه دارد. اتاق دیگر این هتل، اسم بامزه ای دارد. اتاق «دوتخته عروس و داماد» را می توانید با ۷۲۴ هزار تومان کرایه کنید. اما گزینه دیگر؛ اقامت در روزهای یکم تا چهارم فروردین به عنوان زمان پیک سفرهاست.

هتل «عباسی» اصفهان معروف ترین هتل این شهر قدیمی است. اتاق «دوتخته- دابل» و «دوتخته- تویین» این هتل با قیمتی معادل یک میلیون و ۵۷۸ هزار تومان کرایه داده می شود. این هتل اتاقی دارد به نام «دوتخته چشم انداز- دابل» نیز چنین قیمتی دارد. «سوییت دوتخته» هتل «عباسی» نیز دو میلیون و ۵۸۳ هزار تومان هزینه به مسافر تحمیل می کند. اتاق های «دوتخته- تویین» و «دوتخته دابل» هتل «کوثر» این شهر نیز با قیمت یک میلیون و ۴۵۸ هزار تومانی از گزینه های اقامت در اصفهان به شمار می رود.
سفر به تهران

هتل پامچال سه ستاره بوده و دو گزینه ساده و معمول پیش روی تان می گذارد. «دوتخته- دابل» و «دوتخته- تویین» با قیمت یک میلیون و ۳۸۸ هزار تومان گزینه های متوسطی محسوب می شوند. هتل «شهر» تهران واقع در تهران پارس در جوار جنگل های سرخه حصار قرار دارد. این هتل سه گزینه برای ما دارد. «دوتخته- دابل» و «دوتخته- تویین» با قیمت یک میلیون و ۳۳ هزار تومانی شان ارزان ترین گزینه های هتل شهر هستند.

photo هزینه هتل های شهرهای ایران برای نوروز ۹۶

اتاق «دوتخته لوکس» نیز گزینه دیگری است که یک میلیون و ۱۷۰ هزار تومان قیمت دارد. «هتل پارسیان اوین» از آن هتل های معروف تهران است که در یکی از خوش آب و هواترین مناطق تهران واقع شده است. این هتل، آخرِ امکانات است و به همین تناسب، قیمت بالایی هم دارد. «دوتخته» معمولی این هتل دو میلیون و ۷۰ هزار تومان هزینه در بر دارد. «سوییت معمولی دوتخته» دو میلیون و ۳۵۸ هزار تومان هزینه به مسافرانش تحمیل می کند.

«سوییت رویال دوتخته» از این هم گران تر است. برای این نوع اتاق باید چهار میلیون و ۴۸۲ هزار تومان هزینه کرد. اما اگر بخواهید در بازه زمانی اول تا چهارم فرودین ماه به تهران سفر کنید هزینه ها کمی بالاتر می رود. شاید هتل استقلال، معروف ترین هتل تهران باشد. جایی که تیم های پرسپولیس و استقلال هم در شب بازی هایشان در این هتل اقامت می کنند.

قیمت اقامت در اتاق «دوتخته برج غربی- تویین» این هتل یک میلیون و ۴۷ هزار تومان است. اتاق «دوتخته برج غربی- دابل» نیز همین هزینه را در بر دارد. هزینه این چند شب اقامت در «دوتخته برج شرقی- تویین» یک میلیون و ۳۰۵ هزار تومان است.


مطالب پربازدید

امروز پنجشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۹

نظرات