پیام سلام مجله آموزشی سرگرمی سینمایی > سلامت > معرفی یکی از بهترین کرم های ضدچروک موجود در بازار ایران

معرفی یکی از بهترین کرم های ضدچروک موجود در بازار ایران

سلامت | ۲ بهمن۱۳۹۸ | 784 بازدید | نظرات

در این مطلب یکی از بهترین کرم های ضدچروک در بازار ایران را به شما معرفی میکنیم.کرم میراکل از برند معتبر ژوونا که با توجه به حجم ۷۵ میلی لیتری آن قیمتی حدود ۸۰۰ هزار تومان داشته و خرید آن مقرون به صرفه میباشد.

محصولی مناسب برای هر پوستی که در جست و جوی یک مراقبت پوستی ۲۴ ساعته با یک اثر ضدپیری بوده بعلاوه به دنبال ارتقا و سفتی پوست با کاهش چین و چروک است. با کمک تکنولوژی skinNova SC اثر مثبتی روی هشت جز ساختاری مهم پوست برای سفت تر و پرتر شدن آن دارد همچنین تمام فرایندهای ارتباطی سلول ها را بهبود بخشیده و فرایند بازسازی پوست را تقویت می کند و خطوط چین و چروک ها را کاهش می دهد.

طریقه مصرف : هر صبح و شب بعد از پاک سازی و لوسیون پوست استفاده نمایید.

ترکیبات موثر موجود در آن : ترکیب تکنولوژی skinnova sc و پپتید AGP با تکنولوژی بالا (AQUA GYCERO PORIN) که محیط میکرو ایده آلی را برای رشد بهینه سلول های پوست فراهم می کند و سلول های بنیادی خود پوست را نیز برای تولید پوست جدید فعال می سازد. پپتید سه گانه جدید و کمپلکس فعال با عصاره مخمر که سبب سنتز هشت جزء اصلی ماتریکس پوست و ناحیه ارتباطی بین اپیدرمی (پوست بیرونی) و درمی (غشای میانی پوست) را تحریک می کند و دارای یک اثر ضدپیری کامل، موثر و کاهش قابل مشاهده در نشانه های پیری پوست است. کلاژن I که جزء اصلی درم است و به پوست استحکام کششی خوبی می بخشد. کلاژنIII که به آن ” کلاژن جوانی” نیز گفته می شود، فیبروبلاست های جوان تولید می کند، مسئول انعطاف پذیری پوست است و با افزایش سن کاهش یافته و با کلاژن I جایگزین می شود. ترکیب کلاژن IV و Laminin-5 که پروتئین های محکم کننده در غشای پایه بوده و مسئول ارتباط اپیدرمی و درمی می باشند. کلاژن VII جزء اصلی فیبریل های محکم کننده است که درم و اپیدرم را به هم مربوط می سازد. فیبرونکتین، دایمر پروتئینی، مسئول پیوند اجزای مختلف در درم است. هیالورونیک اسید مسئول نگهداری آب در درم است. اینتگرین گلیکوپروتئینی که نقش مهمی در رشد سلول، تمایز سلول، ترمیم و فرایند بهبود زخم بازی می کند. ترکیبی از ویتامین E و روغن های با کیفیت مثل روغن ماکادمیا و شیباتر که برای لطافت و نرمی پوست مناسب می باشند.در ادامه برند ژوونا ا معرفی میکنیم:

ژوونا یک برند سوئیسی است که از سال ۱۹۵۴ در زمینه ی محصولات پوستی و زیبایی فعالیت دارد. ژوونا یک برند لوکس است و دلیل تمایز آن نسبت به سایر برندهای پوستی، فن آوری برتر و نوآوری های ضد پیری به کار گرفته شده در تمامی محصولات این برند می باشد.
این برند در سال ۲۰۰۹ تکنولوژی جدیدی به نام Skin Nova را در محصولات خود به کار برد. این تکنولوژی توانایی این را دارد که پوستی جدید و تازه به وجود آورد.

از سال ۱۹۵۴ به عنوان برندی پیشرو در تحقیقات مربوط به پوست و همچنین متخصص در محصولات آرایشی ضد پیری شروع به فعالیت کرد و شناخته شد.

نام ژوونا از کلمه لاتین jurenails به معنای جوانی گرفته شده که به معنای رویا و هم امید است .

photo معرفی یکی از بهترین کرم های ضدچروک موجود در بازار ایران

تا سال ۱۹۶۸ ، ژوونا توانست شهرت بین المللی خود را به عنوان یک نام تجاری لوکس منحصر به فرد به دست آورد، و در این زمان بانوی استثنایی ، سوفیا لورن، سفیری برای نام تجاری این برند بود

عواملی که این برند را از سایرین متمایز می کند ترکیب دقت سوئیس، فن آوری برتر و نوآوری های قابل توجه ضد پیری است که سبب ایجاد درخشندگی و جوانی پوست در هر سنی می شود.

در این رابطه ، ژوونا کارهای مهمی را در توسعه محصولات مدرن مراقبت کننده از صورت انجام داد، بطور مثال :

در دهه ۵۰ تولید اولین کرم قوی ضد چروک با بافت لطیف و نرم
در دهه ۷۰ اولین خط تولید فیلترهای محافظت کننده در برابر نور
دهه ۹۰ کشف ترکیبات فعال برای ارتباطات سلولی و همچنین آنزیم هایی که مواد ضد چین و چروک بسیار موثر را دارا هستند.
در سال ۲۰۰۲ اولین گام مراقبت از پوست به وسیله ترکیب پروتئین مروارید
در سال ۲۰۰۴ ژوونا پنجاهمین سالگردش را جشن میگیرد . در همین زمان ، ژوونا تکنولوژی منحصر به فرد خود را عرضه میکند: معرفی تکنولوژی SkinNova در محصولات آرایشی .این تکنولوژی از داروهای مخصوص مراقبت های ویژه گرفته شده است، داروهایی که از آنها ، با موفقیت در ایجاد پوست جدید استفاده شده بود.
در سال ۲۰۰۹ تحقیقات ژوونا پپتید سلول بنیادی را کشف می کند. تکنولوژی SkinNova در کنار تحقیقات پپتید سلول بنیادی، موجب شکل گرفتن تکنولوژی SkinNova SC شد. پزشکان و متخصصان پوست، این تکنولوژی را نقطه عطف جدید در مراقبت از پوست می دانند و ژوونا آن را نقطه عطفی جدید برای زنان.

تکنولوژی SkinNova SC :

با این تکنولوژی می توان پوست جدید و تازه بوجود آورد . اینگونه است که ژوونا ، آرزوی زنان را برای داشتن پوستی جذاب تر که با طراوت و زنده نیز باشد ، برآورده می کند.

ژوونا نامی از سوئیس ، سال ها در مورد فرآیند پیری پوست تحقیق نموده و دریافته است که از منشا پوست جدید و تازه در سلول های بنیادی نهفته است ، و به طور قطع به کیفیت ریز محیطی سلول ها بستگی دارد. این یافته ها منجر به توسعه تکنولوژی SkinNova SC شد.

تاثیر کمک کننده این تکنولوژی بر اساس این واقعیت شکل می گیرد که تکنولوژی SkinNova SC ریز محیط مناسب را برای تمامی سلول های پوست فراهم میکند. پتید سلول بنیادی ، سلول های بنیادی پوست را فعال می کند به گونه ای که آن ها خودشان را باز تولید و تجدید می کنند و به سرعت سلول های جدید پوست شکل می گیرند و اینجاست که عملکرد تکنولوژی SkinNova SC قابل مشاهده می شود.

این تحول فوق العاده در واقع سهم اصلی را در بازسازی سلول های پوست دارد که کاملا موثر بوده و مناسب پوست می باشد و سبب می شود پوست متراکم تر، بهتر و جوان تر شود. کیفیت پوست نیز به طور قابل ملاحظه ای بهبود پیدا می کند

 


مطالب پربازدید

امروز جمعه ۲۶ دی ۱۳۹۹

نظرات