پیام سلام مجله آموزشی سرگرمی سینمایی > خواندني ها > مش کردن مو در خانه با استفاده از فویل

مش کردن مو در خانه با استفاده از فویل

خواندني ها | ۶ دی۱۳۹۷ | 806 بازدید | نظرات

 آیا تا به حال به این فکر کرده اید که خودتان در خانه موهایتان را مش کنید؟ شاید با خودتان بگویید مش کردن مو کار سختی است و نمیتوان آن را در خانه انجام داد اما آنطور که فکر میکنید نیست و شما میتوانید موهایتان را در خانه مش کنید .photo مش کردن مو در خانه با استفاده از فویل

آموزش مش کردن مو با فویل

امروزه مش کردن مو با فویل بین خانم ها بسیار طرفدار دارد و به همین دلیل سعی کرده ایم در این بخش روش انجام آن در خانه را به شما آموزش دهیم.

اولین کاری که باید انجام دهید تقسیم بندی با فویل است به این صورت که در بالای سر یک قسمت مستطیل شکل و از بغل گوش ها دو قسمت مستطیل شکل جدا میکنیم، موهای پشت سر را عمودی شکل از قسمت بالای سر تا گردن به دو قسمت مساوی تقسیم کرده و از کنار گوش ها هم دوباره موها را به دو قسمت تقسیم می کنیم.

نکته مهمی که در مش کردن موها وجود دارد این است که مش کردن را از بغل گوش سمت راست شروع کنید نه از پشت سر اینطوری نتیجه بهتری خواهد داشت.

photo مش کردن مو در خانه با استفاده از فویل

آموزش مش کردن مو در خانه

با توجه به نکته ای که گفته شد از کنار گوش سمت راست اولین دسته مو را جدا می کنیم فقط حواس تان باشد که دسته ای از مو که جدا می کنید خیلی ضخیم نباشد زیرا فویل با ریشه موها فاصله پیدا می کند و معمولا زیاد جالب نمیشود در صورتی که دسته های مو را ضخیم بگیرید باعث میشود مواد نشت کند و ف.ویل به سمت پایین حرکت کند. موادی که برای مش کردن مو ترکیب میکند باید به اندازه کافی سفت باشد که از روی موها نشت نکند مانند مواد آمبره .

در این روش از مش کردن مو میتوانید ۲ یا ۳ تکه مو را پشت هم داخل فویل قرار دهید و سپس به همان اندازه لایه های آزادتان را جدا کنید. ضخامت لایه های آزاد دقیقا باید اندازه ضخامت لایه های داخل فویل باشد.

روش مش کردن مو با فویل

سمت چپ و راست سر که تمام شد جلوی سر را شروع کنید، جلوی سر را اگر به صورت شلال یا همان زیگزاگی داخل فویل بگذارید خیلی زیباتر خواهد شد.

بعد از اینکه پودر دکلره و اکسیدان را ترکیب میکنید فقط ۴۵ دقیقه فرصت دارید که آن را مورد استفاده قرار دهید زیرا بعد از گذشت این تایم دیگر پودر کار نمیکند و فقط اکسیدان کار میکند که این مهمترین عامل سوختن مو است.

 


مطالب پربازدید

امروز دوشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۹

نظرات