پیام سلام مجله آموزشی سرگرمی سینمایی > اخبار > لیست خریدهای پرسپولیس برای نیم فصل دوم زمستان ۹۴

لیست خریدهای پرسپولیس برای نیم فصل دوم زمستان ۹۴

اخبار | ۱ دی۱۳۹۴ | 1579 بازدید | نظرات

لیست خریدهای پرسپولیس برای نیم فصل دوم سال ۹۴ لو رفته است.  برانکو ایوانکوویچ لیستی دو سه نفره را در اختیار باشگاه قرار داده تا بازیکنان مورد نظرش جذب شوند. هدف برانکو جذب یک مدافع میانی و یک مهاجم دونده و گلزن است. او به همین دلیل روی چند مدافع لیگ برتری تحقیق کرده و در نهایت روی یک بازیکن به جمع‌بندی رسیده.شجاع خلیل‌زاده مدافع موردنظر کی‌روش است که این فصل را در تراکتورسازی گذرانده و عملکرد فوق‌العاده‌ای به نمایش گذاشته. خلیل‌زاده که به‌عنوان بازیکن سرباز پیراهن تراکتورسازی را پوشیده و برای این تیم در لیگ برتر به میدان رفته، تا پایان فصل قرارداد دارد و به همین راحتی‌ها نمی‌تواند از تراکتورسازی جدا شود.خلیل‌زاده که یکی از بازیکنان کلیدی خط دفاع تراکتورسازی محسوب می‌شود با سابقه بازی در تیم ملی، مس کرمان و سپاهان از جمله بازیکنانی است که هر تیمی برای جذبش پا پیش می‌گذارد. خلیل‌زاده اما اجازه جدایی ندارد و تا پایان فصل باید برای تراکتورسازی بازی کند.
دیگر مدافعی که شایعه حضورش در پرسپولیس شنیده می‌شود عزت الله‌ پورقاز است. مدافع مورد علاقه کی‌روش که در دو بازی اخیر ملوان روی نیمکت نشسته و فرصت بازی به دست نیاورده. البته برانکو از جذب پورقاز بی‌خبر است و نام او را هرگز در لیست خود قرار نداده. مدافع ۲۸ ساله ملوان برای پرسپولیسی شدن فعلا شانسی ندارد. مگر اینکه اتفاق خاصی رخ بدهد و او وارد لیست برانکو شود.برانکو اگر یک مدافع طراز اول جذب کند قلم قرمز روی نام مایکل اومانیا می‌کشد و او را در لیست مازاد قرار می‌دهد. مدافع ۳۴ ساله اهل کاستاریکا که این فصل کمتر بازی کرده و پس از علیرضا نورمحمدی، محسن بنگر و لوکا ماریچ به دفاع چهارم پرسپولیس بدل شده.

این مدافع که قراردادش هم حدود یک میلیارد است چندان مورد توجه برانکو قرار ندارد و به همین دلیل شاید نیم‌فصل و با جذب یک مدافع جدید از پرسپولیس جدا شود و پیراهن تیم دیگری را بر تن کند.

برای تقویت خط حمله نیز پرسپولیس چشم به آقای گل فصل پیش لیگ برتر دوخته است. لوسیانو ادینهو هر چند هزینه سنگینی برای رضایتنامه اش روی دست پرسپولیس خواهد گذاشت ولی گویا یک شرکت قدرتمند تجاری که در زمینه نقل و انتقالات بازیکنان در دوبی فعالیت می‌کند، کار پیش پرداخت ادینهو را انجام داده است.

اگر به هر دلیلی ادینهو پرسپولیسی نشود گزینه بعدی برانکو یکی از بهترین مهاجمان لیگ برتر خواهد بود. کاوه رضایی مهاجمی است که این فصل را فوق‌العاده کار کرده و در زمره موثرترین بازیکنان لیگ برتر قرار گرفته.

رضایی که با درخشش در پیراهن ذوب‌آهن و به ثمر رساندن ۴ گل و ارسال چند پاس گل برای هم‌تیمی‌هایش به تیم‌ ملی نیز دعوت شده، مورد توجه برانکو قرار گرفته تا پیراهن پرسپولیس را بپوشد. رضایی که یکی از کلیدی‌ترین بازیکنان ذوب‌آهن محسوب می‌شود برای جدایی از این تیم اصفهانی با مشکلی به نام رضایتنامه روبه‌رو است. ذوبی‌ها به راحتی اجازه جدایی مهاجم اول تیمشان را نمی‌دهند و همین مساله می‌تواند پروسه انتقال کاوه به پرسپولیس را منتفی کند.

اگر برانکو موفق به جذب خلیل‌زاده و رضایی نشود شاید بدون حتی یک تغییر وارد نیم‌فصل دوم شود. او علاقه‌ای ندارد که بازیکنان درجه دو جذب کند و به همین دلیل عزم خود را برای جذب دو بازیکن طراز اول به نام‌های خلیل‌زاده و رضایی جزم کرده. دو بازیکنی که شانس حضورشان در پرسپولیس کم است و شاید نزدیک به صفر!


همچنین بخوانید:

امروز جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷

نظرات