پیام سلام مجله آموزشی سرگرمی سینمایی > اخبار > علت حمله مسلحانه به قهرمان کشتی در کرمانشاه

علت حمله مسلحانه به قهرمان کشتی در کرمانشاه

اخبار | ۲۲ آذر۱۳۹۴ | 581 بازدید | نظرات

رییس هیات کشتی کرمانشاه با بیان اینکه ۲ نفر از ۴ عامل تیراندازی به قهرمان سابق کشتی ایران دستگیر شده‌اند، گفت: اختلافات مالی با صاحب یک نمایشگاه عامل این اتفاق تلخ بوده است.

محمد حسین محبی در گفت‌وگو با ایسنا، درباره آخرین وضعیت جسمی فریدون قنبری پس از حادثه اصابت چند گلوله به او در شهر صحنه کرمانشاه اظهار کرد: خدا را شکر در مجموع حال قنبری خوب است و در بیمارستان مراحل درمان خود را سپری می‌کند. البته او باید عمل‌های دیگری را نیز تحت نظر پزشکان انجام دهد تا به وضعیت مطلوب‌تری دست یابد.

رییس هیات کشتی کرمانشاه افزود: او هنوز از نظر تکلم به این علت که یکی از گلوله‌ها به فک او اصابت کرده مشکل دارد و از ناحیه دست نیز باید باز هم بر روی دستش عمل جراحی صورت گیرد. خوشبختانه از آنجایی که این ورزشکار که مدال طلای کشتی آزاد آسیا را در کارنامه خود دارد از بدنی قوی و آماده برخوردار بوده به خوبی در مقابل این جراحت‌های شدید دوام آورده و وضعیتش نیز رو به بهبودی است.

وی در پاسخ به این سوال که آیا مسببین تیراندازی به قنبری دستگیر شده‌اند یا خیر؟ گفت: در این حادثه ۴ فرد با صورت‌های پوشیده به فریدون قنبری حمله‌ور می‌شوند و در حالی که او مشغول رانندگی در خیابان رستمی شهرستان صحنه بوده به وی تیراندازی می‌کنند. تاکنون آنطور که من مطلع هستم ۲ نفر از این افراد دستگیر شده‌اند و جستجو برای یافتن ۲ نفر دیگر نیز در جریان است.

محبی درباره مشخص شدن دلایل این حمله نیز خاطرنشان کرد: قنبری با شخصی که نمایشگاه اتومبیل دارد از مدت‌ها پیش بر سر مسائل مالی اختلاف داشته و همین امر باعث وقوع این حمله از سوی این فرد شده است. حتی هنگامی که قنبری مورد اصابت چند گلوله قرار می‌گیرد به یکی از رهگذران در خیابان که بر سر بالین او حاضر شده بود نام این فرد را بر زبان می‌آورد و به او می‌گوید که نام ضارب را در اختیار ماموران قرار دهد.

به گزارش ایسنا، فریدون قنبری قهرمان سابق کشتی آزاد ایران که مدال طلای آسیا و جوانان جهان را در کارنامه خود دارد روز دوشنبه ۱۶ آذرماه در حالی که در خیابان رستمی شهرستان صحنه کرمانشاه مشغول به رانندگی بوده است با تیراندازی عوامل ناشناس به شدت مجروح شده و به بیمارستان طالقانی کرمانشاه منتقل می‌شود.


مطالب پربازدید

امروز سه شنبه ۲ بهمن ۱۳۹۷

نظرات