پیام سلام مجله آموزشی سرگرمی سینمایی > خواندني ها > عادتهای اشتباهی که انرژی انسان را از بین میبرند

عادتهای اشتباهی که انرژی انسان را از بین میبرند

خواندني ها | ۱۴ فروردین۱۳۹۶ | 1109 بازدید | نظرات

آیا دائما احساس خستگی می کنید اما دلیلش را نمی دانید؟ علت چسبیدن به عادت هایی است که انرژی را از ما می گیرد و نمی دانیم که چگونه باید آن ها را ترک کنیم. اما راه حل بسیار آسان است. تنها چیزی که نیاز دارید اراده شماست.

در این جا ۱۰ عادتی که انرژی را از شما می گیرد به همراه راه حل هایی برای رفع آن ها آمده است.

به قول خود عمل کنید

photo عادتهای اشتباهی که انرژی انسان را از بین میبرند

هیچوقت به کسی قولی که می دانید نمی توانید عمل کنید ندهید. در این صورت وجهه خود را نیز از بین نمی برید. پس اگر وعده ای می دهید حتما به آن عمل کنید.

از انسان های مسموم دور باشید

خیل اوقات نیت می کنیم به دیگران کمک کنیم اما با این کار از دیگران انرژی منفی دریافت می کنیم. پس سعی کنید دوروبرتان را از آدم های مثبت پر کنید و از انسان های مسموم تا جایی که می توانید دور شوید.

صورت حساب ها را به موقع پرداخت کنید

photo عادتهای اشتباهی که انرژی انسان را از بین میبرند

هیچوقت به کسی بدهکار نمانید. این شعاری است که باید در طول زندگی به آن پایبند باشید. همیشه با دیگران طوری رفتار کنید که دوست دارید با شما رفتار شود. پس قرض و قوله ها را به موقع پرداخت کنید.

بخشش را یاد بگیرید

اگر زندگی بدون بخشش را انتخاب کنیم مثل این است که زندگی با رنجش را انتخاب کرده باشیم. به جای این که خودتان را با نفرت مسموم کنید بخشش را انتخاب کنید چه دیگران استحقاق بخشش شما را داشته باشند چه نداشته باشند آن ها را ببخشید. این کار را فقط برای آرامش خودتان انجام دهید

روی کارهایی که علاقه دارید تمرکز کنید

photo عادتهای اشتباهی که انرژی انسان را از بین میبرند

گاهی اوقات انجام کاری که به آن علاقه ای نداریم لازم است. اما در صورت امکان می توانید کارهایی که علاقه چندانی ندارید کنار بگذارید و روی کارهای مورد علاقه خود تمرکز کنید.

زمان لازم برای هر هدفی

استراحت زمان خودش را دارد و کار هم زمان خودش. هر دوی آن ها در زندگی مهم و ضروری هستند. پس هیچکدام را فراموش نکنید.

بی نظم نباشید

photo عادتهای اشتباهی که انرژی انسان را از بین میبرند

اگر می خواهید زندگی جریان داشته باشد نباید یک جا گیر کنید. پس با مرتب کردن اتاق خواب و کمد لباس ها شروع کنید. اتاق شما انعکاسی از انرژی شماست و بی نظمی ها جلوی جریان طبیعی آن را می گیرد. پس اگر می خواهید ذهن تان را پاکسازی کنید به هم ریختگی ها را مرتب کنید.

با مشکلات مواجه شوید

هیچوقت از مواجهه با مشکلات فرار نکنید. اگر چیزی هست که شما را آزار می دهد آن را ابراز کرده و از زندگی خود دور بیندازید. منتظر نمانید تا راه حل ها از آسمان فرود بیایند. خودتان هم اکنون باید به دنبال راه حل باشید.

به سلامت خود اهمیت دهید

photo عادتهای اشتباهی که انرژی انسان را از بین میبرند

حتی باهوش ترین مغزها هم نمی توانند بدون سلامت کاری انجام دهند. کسانی که هم به سلامت جسم و هم به سلامت ذهن اهمیت می دهند انسان های شادتری هستند. بنابراین زمان کافی برای مراقبت و سلامت بدن خود صرف کنید.

اجازه دهید زندگی جریان داشته باشد

با زندگی نجنگید، آن را بپذیرید و خودتان را در جریان زندگی قرار دهید. فقط بدانید فقط خود شما هستید که قایق را هدایت می کنید.


مطالب پربازدید

امروز چهارشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۷

نظرات