پیام سلام مجله آموزشی سرگرمی سینمایی > خواندني ها > طالع بینی شخصیت بر اساس تاریخ تولد

طالع بینی شخصیت بر اساس تاریخ تولد

خواندني ها | ۱۵ دی۱۳۹۸ | 3996 بازدید | نظرات

photo طالع بینی شخصیت بر اساس تاریخ تولد
بر اساس مراحل زیر طالع بینی ندگی و آینده را بدست اورید.برای به دست آوردن طالع دقیق ، تاریخ تولد خود را به صورت میلادی محاسبه کنید .
۱. اطمینان حاصل کنید که تاریخ تولدی که در دست دارید کاملاً دقیق و درست باشد.
برای نشان دادن مراحل انجام عمل، من ۳۰ آگوست ۱۹۸۳ را مثال می زنم.
۲. تاریخ تولد را به عدد بنویسید، به هر ترتیبی که بنویسید تفاوتی نمی کند اما برای اینکه ترتیب ثابتی را رعایت کنید، اول شماره ی ماه، بعد روز و بعد سال را به صورت کامل بنویسید.
مثال :
۸/۳۰/۱۹۸۳
شماره ی ماه ها را اشتباه نکنید :
۱. ژانویه ۵. مه ۹. سپتامبر
۲. فوریه ۶. ژوئن ۱۰. اکتبر
۳. مارس ۷. ژوئیه ۱۱. نوامبر
۴. آوریل ۸. آگوست ۱۲. دسامبر
۳. بین تک تک رقم ها علامت + بگذارید، حتی صفرها؛ بعد تمام رقم ها را با هم جمع کنید تا به حاصل جمع برسید. در مثال ۸/۳۰/۱۹۸۳ اینطور عمل می کنیم :
۳۲ = ۳+۸+۹+۱+۰+۳+۸
۴. وقتی تمام رقم های تاریخ تولد را با هم جمع کردید و به یک حاصل جمع رسیدید، بین دو عدد حاصل جمع هم علامت + بگذرید و آنها را با هم جمع کنید.
۵ = ۲+۳ = ۳۲
اگر حاصل جمع اولیه ی شما به صفر ختم شود، مانند ۲۰، ۳۰ یا ۴۰، باز هم این دو عدد را مانند هر عدد دیگری با هم جمع کنید.
برای اعداد تولد قرن بیستم، شما همیشه در پایان به یکی از اعداد زیر میرسید:
۲، ۳، ۴، ۵، ۶، ۷، ۸، ۹، ۱۰، ۱۱، یا ۱۲
۵. یکبار دیگر جمع بستن خود را کنترل کنید تا مطمئن شوید دقیقاً عدد زندگی درست را به دست آورده اید.
انرژی های هر یک از اعداد :
(۱) خلاقیت و اعتماد به نفس
(۲) همکاری و تعادل
(۳) بیان و حساسیت
(۴) ثبات قدم و مراحل
(۵) آزادی و انضباط
(۶) بینش و پذیرش
(۷) اعتماد و گشاده دلی
(۸) وفور و قدرت
(۹) تمامیت و عقل
(۰) استعدادهای درونی
آنها که عدد زندگیشان دو رقمی است، انرژی درونیشان از ترکیب دو عدد به دست می آید.
مثلاً آنکه عدد زندگی ۱۰ است، ترکیبی از انرژی ۱ و انرژی ۰ می باشد. ۱۱ مشخص کننده دو مرتبه ۱ است که تمام مشکلات و ویژگی های عدد یک را دو برابر قوی تر می کند.
معنای اعداد :
۱) خلاقیت و اعتماد
وقتی مانعی در جلوی جریان انرژی نباشد، به صورتی طبیعی انرژی خلاقه تبدیل به دستاوردهای واقعی می شود. وفور چنین انرژی به ۱ ها قدرت می دهد که در هر کاری که میکنند خلاقیت خود را به ظهور برسانند، همین انرژی مانند رودخانه ای روان نیاز به حرکت و بیان دارد و اگر راه های مناسب برای جریان یافتن آن به وجود نیاید ممکن است خود را به صورت اعتیادهای خطرناک و ویرانگر به ظهور برساند.
۲) همکاری و تعادل
انرژی ۲ ها از آنها منبع قدرت، پشتیبانی و همکاری در خدمت به خلق می سازد. اما آنها ابتدا باید حدود و مرزها و سطوح مسئولیت های خود را مشخص کنند و اگرنه ممکن است در کمک کردن به دیگران زیاده روی کرده و بعد سرخورده، خود را کنار بکشند. لازم است آنها از زیاده روی در خدمت کردن که منجر به رنجش و مقاومت خودشان می شود خودداری کنند.
۳) بیان و حساسیت
لازمه ی اجرای هدف زندگی ۳ ها آوردن بیان سازنده ی احساسی به این دنیاست و این کار با درمیان گذاردن احساسات و عقایدشان از مستقیم ترین، مثبت ترین و صادقانه ترین روش ممکن انجام می پذیرد. آنها نیاز دارند که راه هایی برای به عمل آوردن قدرت های بیانگر و حساسیت هایشان در راه بالا بردن دیگران، نه تحقیر کردن آنها، استفاده کنند.
۴) ثبات و مراحل
همانطور که در هر ساختمان و خانه ای می بینیم، ۴ ها هم باید یک زیربنای محکم و پابرجا بسازند و بعد با طی مراحل گام به گام بعدی به سوی کامل کردن هدف های خود پیش روند. ۴ ها با متعادل ساختن قدرت با انعطاف پذیری و تجزیه و تحلیلی، می توانند به هدف هایشان برسند.
۵) آزادی و انضباط
افرادی که با انرژی ۵ کار میکنند، نوزایی مجدد خود را در جستجوی آزادی از طریق طیف وسیعی از تجربیات مستقیم به دست می آورند. گاهی این کار آنها را در به عهده گرفتن بیش از حد رهنبری میکنند. آنها به این دنیا آمده اند تا از طریق انضباط، توجه و تمرکز به عمق تجربیات دست یابند. آنها ممکن است بین دو سر حد وابستگی بیش از حد و استقلال بیش از حد در نوسان باشند تا وقتی به آزادی درونی خودشان برسند.
۶) بینش و پذیرش
بینش زیبایی، پاکی و ایدآل های برترِ آنها که با نیروی ۶ کار می کنند ممکن است از طریق قضاوت درمورد خودشان، دیگران و دنیا آلوده شود. هدف آنها باید تشخیص کمال برتر یا متعادل در هر کس یا هر چیز باشد. در عین حال که خودشان و دیگران را قبول می کنند به سوی ایدآلهای برتر حرکت کنند.
۷) اعتماد و گشاده دلی
آنها که با عدد ۷ کار می کنند، ذهن های بسیار نافذی دارند. آنها از زیبایی دنیای بیرون، زمین، دریا، گل ها، باد و آسمان لذت می برند. آنها به این دنیا آمده اند تا به عقل و عشق درونی خودشان اعتماد کنند و تا آن حد به روح برتری که در درونشان در کار است ایمان داشته باشند که از “پناهگاهشان” بیرون آیند و با گشاده دلی احساساتشان را با دیگران در میان بگذارند.
۸) وفور و قدرت
بیشتر ۸ ها یا در طلب پول، قدرت، کنترل، مقام و شهرت هستند و یا از آنها می گریزند. در همین حوزه هم هست که بزرگترین مبارزات و بزرگترین رضایت برای آنها وجود دارد. آنها به این دنیا آمده اند تا با به کار بردن وفور و قدرت در خدمت یک هدف برتر باشند نه اینکه آن را هدف خود بدانند.
۹) تمامیت و عقل
هدف زندگی ۹ ها، آنها را به سوی برترین تمامیت می خواند. درحقیقت توقعش این است که ۹ ها با قرار گرفتن در خط اصول برتر و الگو قرار دادن خود، به دیگران الهام بخشند. آنها با عمق و جاذبه ی طبیعیشان اغلب در مقامهای رهبری قرار می گیرند و به صورت نمونه های تمامیت، تعادل، و عقل و یا به صورت نمونه ی فاقد آن صفات زندگی می کنند.


مطالب پربازدید

امروز دوشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۹

نظرات