پیام سلام مجله آموزشی سرگرمی سینمایی > خواندني ها > روشهای برجسته کردن گونه بدون عمل جراحی

روشهای برجسته کردن گونه بدون عمل جراحی

خواندني ها | ۲۰ آذر۱۳۹۷ | 2595 بازدید | نظرات

شاید فکر کنید که تنها راه داشتن گونه هایی خوش فرم و برجسته تنها با جراحی های پلاستیک امکان پذیر است برای اینکه بتوانید بدون انجام هیچگونه جراحی برای خود گونه هایی برجسته و زیبا بسازید کتفی است تنها این حرکات را انجام دهید.
روشی را که در این بخش از نمناک می خوانید یک روش کاملا موثر و نتیجه بخش است که توسط متخصصان زیبایی و ورزش دنیا ابداع و در حال انجام در میان زنان سراسر اروپا و کشورهای دیگر است.
روش های برجسته شدن گونه بدون عمل
۱. صبح بعد از مسواک ابتدای روزتان این کار را انجام دهید:
دهانتان را تا حد ممکن باز کنید به همان حالت سرتان را به سمت عقب خم کنید حال فک پایینتان را ببندید جوری که کشش محسوسی در گردن خود حس کنید بعد از بستن کامل دهانتان سرتان را به حالت روبرو صاف کنید.این عمل را ۱۸ تا ۲۰ بار انجام دهید.

۲-حرکت ماهی انجام دهید:
یعنی به گونه ای لپ ها را باد کنید که دهانتان مانند دهان ماهی جمع شود.
دهانتان را پر از هوا کرده و لپ هایتان را باد کنید بعد با نوک انگشتانتان لپ های باد کرده را ۱۰ بار از بیرون به داخل و ۱۰ بار از داخل به بیرون ماساژ دهید.

ورزش برجسته کردن گونه صورت با حرکات یوگا
این ورزش که با نام یوگای صورت نیز شناخته می شود جهت ورزش ماهیچه های صورت و به منظور داشتن چهره ای جوانتر انجام می شود. در یک مطالعه که در سال ۲۰۱۸ صورت گرفت افرادی که روزانه ۳۰ دقیقه و بمدت ۸ هفته صورت خود را ورزش میدادند از پوستی نرم تر و جوانتری برخوردار شدند.
تمرینات یوگای صورت مخصوص برجسته کردن گونه:

۱. لب ها را غنچه کرده و همزمان گونه ها را بکشید و لبخند بزنید. سپس انگشتانتان را کنار لب ها قرار داد و تا بالای گونه ها بکشید این پوزیشن را ۲۰ ثانیه نگه دارید.
۲. درحالیکه دهان خود را بسته اید، گونه ها را تا جای ممکن با هوا پر کنید، این پوزیشن را ه مدت ۴۵ ثانیه ادامه دهید ، قبل از اینکه هوا را به آرامی به بیرون بازدم کنید.
photo روشهای برجسته کردن گونه بدون عمل جراحی

۳. لب ها را به شکل حرف O کنید و لبخند بزنید، سپس انگشتان هر دست را در بالای گونه قرار داده و به آرامی بکشید و پایین بیاورید این کار را تا ۳۰ ثانیه انجام دهید.
۴. روی یک صندلی کاملا صاف بنشینید. دهان تان را غنچه کرده و لب ها را به سمت بیرونی بکشید و همین حرکت را برای سمت دیگر نیز تکرار کنید، این کار را به مدت یک دقیقه انجام دهید، برای نتیجه گیری بهتر این کار را سه بار در روز تکرار کنید.

۵. دهان تان را تا جایی که میتوانید محکم ببندید و در همین حال لبخند عریضی بزنید و این پوزیشن را به مدت ۱۰ ثانیه حفظ کنید سپس گوشه ها را به سمت بالا و تاجای ممکن بکشید. این حرکت را سه ست دوبار در روز انجام دهید.

خوردن آلوئه ورا برای برجسته کردن گونه
مطالعات نشان داده اند که استفاده از این گیاه میتواند خاصیت کشسانی پوست را افزایش دهد اما فقط احتمال دارد که در داشتن گونه های برجسته به شما کمک کند. مراقب باشید که به آن حساسیت نداشته باشید.

۳. مالیدن آلوئه ورا روی پوست برای برجسته کردن گونه
آلوده ورا حاوی آنتی اکسیدان ها و ویتامین C و ویتامین E می باشد به همین دلیل بسیاری از مردم فکر میکنند میتواند برای پوست موثر باشد. برای برجسته کردن گونه ها گیاه آلوئه ورا را از وسط نصف کنید و ژل داخل آن را روی گونه ی خود گذاشته و سپس به آرامی و به صورت دورانی مالش دهید. این کار را ۳۰ تا ۶۰ دقیقه قبل از حمام انجام دهید و روزانه آن را تکرار کنید.

برجسته کردن گونه با گذاشتن سیب روی پوست
بسیاری سیب را به علت داشتن کلاژن، الاستین و آنتی اکسیدان ها از مهم ترین مواد برای کمک به جوانسازی پوست در نظر میگیرند.

خوردن سیب برای برجسته کردن گونه
بسیاری از مدم بر این باورند که چون سیب حاوی آنتی اکسیدان ها و ویتامین های A, B و C هستند باید این میوه را به طور مداوم مصرف کرد با اینکار به جلوگیری از آسیب های بافت جلوگیری می شود. برخی نیز میگویند کلاژن و الاستین موجود در سیب پوست را نرم و پر میکند.

گذاشتن گیلیسیرین و آب گل رز روی پوست موثر در برجسته کردن گونه
طبق باور عامه مردم ترکیب آب گل رز و گلیسیرین و قرار دادن آن روی گونه ها پیش از خواب منجربه پاکسازی و هیدراته کردن و جوانسازی آن میشود.

برجسته کردن گونه با گذاشتن عسل روی پوست
بسیاری بر این باورند که عسل به خاطر داشتن خواص مرطوب کنندگی و ضد باکتریایی آن موجب جوان تر ساختن گونه ها می شود. ماسکی از عسل تهیه کنید و مخلوط را روی پوست صورت قرار دهید و پس از ۱۰ دقیقه صورتتان را با آب گرم بشویید.

برجسته کردن گونه با مالیدن برخی روغن ها روی پوست
استفاده از روغن های مشخصی صورت را مرطوب کرده و به داشتن پوستی سالم کمک میکند ، روغن بادام ، روغن آووکادو ، روغن نارگیل و روغن زیتون از جمله آن ها می باشد.

برجسته کردن گونه با مغزها و دانه ها
استفاده از آجیل و مغزها به جوانسازی پوست کمک میکند و علت استفاده از مواد معدنی موجود در مغزها می باشد.

برخی راهنمایی های بیشتر برای برجسته کردن گونه:
استفاده از کرم ضد آفتاب ، آرایش نکردن که به پوست اجازه تنفس می دهد، همیشه پیش از رفتن به رخت خواب آرایش خود را پاک کنید.
نوشیدن آب که پوست را هیدراته می کند و به همین ترتیب پوستی جوان را به دنبال دارد.
تا حد امکان از مصرف غذاها و محصولات غذایی که حاوی زردچوبه هستند خودداری کنید، چرا که زردچوبه باعث خشک و لاغر بنظر رسیدن پوست می شود.

 


مطالب پربازدید

امروز پنجشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۹

نظرات