پیام سلام مجله آموزشی سرگرمی سینمایی > خواندني ها > رد کردن پیشنهاد شبکه جم توسط بازیگر ایرانی

رد کردن پیشنهاد شبکه جم توسط بازیگر ایرانی

خواندني ها | ۲۷ مهر۱۳۹۵ | 476 بازدید | نظرات

کوروش تهامی که این روزها در فیلم رگ خواب با لیلا حاتمی همبازی است در گفت و گویی اعلام کرد:پیشنهاد همکاری با شبکه جم به من هم شده است.

بازیگر سریال “زیر تیغ” ادامه داد:بازیگری برای من چه در تلویزیون و چه در سینما بسیار جدی است. من هم مشکلات بیکاری را بسیار کشیده ام و می دانم که این شرایط به چه صورت برای بازیگران اتفاق می افتد و بازیگر کم کار یا بیکار می شود.

.

photo رد کردن پیشنهاد شبکه جم توسط بازیگر ایرانی

بازیگر فیلم سینمایی “به رنگ ارغوان” افزود:البته باید بگویم که برخی از این کم کاری یا بیکاری ها را خودم انتخاب کردم چون نمی خواهم در هر کاری و به هر قیمتی بازی کنم. بازیگری دغدغه من است و سعی می کنم در کارها از لحظه لحظه اتفاقاتی که می افتد بیاموزم و لذت ببرم.به همین علت است که من حاضر نمی شوم در هر کاری حاضر شوم. من به دنبال تجربه هایی مثل فیلم به رنگ ارغوان و یا رگ خواب در بازیگری هستم. البته گاهی پیش می آید که آدم مجبور به بازی در کارهای سطحی هم می شود اما آن کار را هم نباید سرسری انتخاب کرد.

.

 

بازیگر فیلم “رگ خواب” تصریح کرد:من جای آدم ها نیستم و نمی توانم بابت کارهایی که می کنند نظر بدهم اما در مورد من آن چیزی که از سینما می خواهم و آن ایده آل و توقعی که دارم در شبکه هایی مثل “جم” محقق نمی شود. ممکن است این شبکه مدتی از لحاظ مالی بازیگری را حمایت کند اما هیچ وقت در چنین شبکه ای برای یک بازیگر اتفاق ویژه ای نخواهد افتاد. 

وی خاطرنشان کرد:من شرایط حال حاضر را هر طور که هست تحمل می کنم تا کم کاری ها را به جان می خرم تا در کارهایی بازی کنم که بعد ها بتوان از آنها به عنوان یک مرجع یاد کرد.

.


مطالب پربازدید

امروز شنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۷

نظرات