پیام سلام مجله آموزشی سرگرمی سینمایی > اخبار > داستان تکان دهنده دختر اتریشی که برده جنسی داعش شد

داستان تکان دهنده دختر اتریشی که برده جنسی داعش شد

اخبار | ۱۰ دی۱۳۹۴ | 1235 بازدید | نظرات

یک زن تونسی که به عضویت داعش درآمده؛ اما به دلیل نافرمانی در بازداشت این گروه تروریستی به سر می‌برد حقایق جدیدی از سرنوشت ۲ دختر اتریشی فاش کرد که برای ملحق شدن به داعش راهی سوریه شده بودند.

photo داستان تکان دهنده دختر اتریشی که برده جنسی داعش شد

سابینا سمت راست و سامرا سمت چپ

این زن تونسی فاش کرد: “سامرا کسینویچ،” ۱۷، و “سابینا سلیمویچ،” ۱۵ ساله، از اتریش راهی رقه در سوریه شدند تا در کنار مردان داعشی مبارزه کنند؛ اما خیلی زود دریافتند نقشی غیر از برده جنسی شدن به آنها واگذار نمی‌شود.

photo داستان تکان دهنده دختر اتریشی که برده جنسی داعش شد

هر ۲ دختر اتریشی در یک خانه نگهداری می‌شدند و به دلیل سن کم و ظاهر اروپایی‌شان، هدایای ویژه برای اعضای برجسته داعش محسوب می‌شدند. آنها برده جنسی بودند و در طول روز بارها از سوی مردان مختلفی مورد آزار و اذیت قرار می‌گرفتند. وقتی “سامیرا” تصمیم گرفت برای پایان دادن به این زندگی دردناک از رقه فرار کرده و به وین بازگردد، بوسیله تروریست‌ها دستگیر شد و پیش از مرگ بارها مورد تجاوز قرار گرفت.

هر دو دختر از خانواده مهاجران اهل بوسنی بودند و آوریل ۲۰۱۴ ( فروردین ۹۳) خانه خود را در وین به مقصد سوریه ترک کردند. آنها از طریق ترکیه خود را به سوریه رساندند و احتمالا به ازدواج تروریست‌های داعش درآمدند. آمارهای رسمی نشان می‌دهد ۱۳۰ شهروند اتریشی برای ملحق شدن به داعش راهی سوریه شده‌اند. گفته می‌شود نیمی از این افراد اهل منطقه قفقاز هستند که پس از حنگ خونین چچن به اتریش مهاجرت کردند.


مطالب پربازدید

امروز پنجشنبه ۱ آبان ۱۳۹۹

نظرات