پیام سلام مجله آموزشی سرگرمی سینمایی > تکنولوژي > خواندنی های جالبی درباره ماکسیمای ۲۰۱۷

خواندنی های جالبی درباره ماکسیمای ۲۰۱۷

تکنولوژي | ۷ فروردین۱۳۹۶ | 623 بازدید | نظرات

ماکسیما ۲۰۱۷، یک سدان بزرگ و مجلل با ویژگی‌های یک خودروی داینامیک محسوب می‌شود که در یک کلام می‌توان آن را یک مدل اسپورت لوکس نامید. به نظر می‌رسد مجموعه‌ای از ویژگی‌ها مانند صندلی با دوخت‌های موزائیکی، نورهای محیطی و سانروف پانورامیک در افرایش قیمت ماکسیماهای ۲۰۱۷ بی‌تاثیر نباشد.

photo خواندنی های جالبی درباره ماکسیمای ۲۰۱۷

پس از بازطراحی کامل مدل‌های ۲۰۱۶، ماکسیما برای سال ۲۰۱۷ در چند گزینه ارتقاء یافته است. شاید استفاده از کارپلی اپل در تریم استاندارد از جالب‌ترین به‌روز‌رسانی‌های خودرو باشد. با استفاده از این گزینه کاربران اپل می‌توانند با استفاده از تجهیزات سخت‌افزاری خود کنترل صفحه نمایش ۸ اینچی را برعهده گیرند. هرچند جای خالی استفاده از اتوی اندروید در این اتومبیل همچنان محسوس است.

photo خواندنی های جالبی درباره ماکسیمای ۲۰۱۷

این خودروها همچنین به بسته‌های جانبی داینامیک و مدالیون مجهز است. هر دو این مدل‌ها به چرخ‌های آلومینیومی ۱۸ اینچی و اسپویلرهای عقب مجهز هستند. در نسخه مدالیون شاهد اضافه شدن نورپردازی‌های ویژه در فضای داخلی و خارجی هستیم. در مجموعه داینامیک ظاهر خودرو نمای جانبی سخت‌تری را از خود نشان می‌دهد.

photo خواندنی های جالبی درباره ماکسیمای ۲۰۱۷
photo خواندنی های جالبی درباره ماکسیمای ۲۰۱۷

در مجموع می‌توان گفت ریموت روشن کردن خودرو، سامانه ناوبری (نویگیشن)، کارپلی اپل و رینگ های ۱۸ اینچی از برجسته‌ترین ویژگی های این خودروی ۲۰۱۷ هستند. در تریم SRنیسان از یک سامانه تعلیق ارتقاء یافته، رینگ های آلومینیومی ۱۹ اینچی، صندلی‌های چرمی در ترکیب با جیر مصنوعی برای ماکسیما استفاده کرده است. فرمان این خودرو نیز ساختار اسپورت‌تری را از خود نشان می‌دهد.


مطالب پربازدید

امروز پنجشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۹

نظرات