پیام سلام مجله آموزشی سرگرمی سینمایی > خواندني ها > خانم های قد کوتاه باید چه نوع لباسهایی بپوشند؟

خانم های قد کوتاه باید چه نوع لباسهایی بپوشند؟

خواندني ها | ۷ فروردین۱۳۹۶ | 1481 بازدید | نظرات

در این جا با ۶ نوع لباسی که کوتاه قدها باید داشته باشند آشنا شوید.

کفش های لژدار

 

نمی توان نسبت به کفش های ۱۰ سانتی احساسی نداشت اما آسایش و راحتی پاها هم اهمیت زیادی دارد. هنگام خرید کفش سعی کنید برای کفش هایی هزینه کنید که هم لژ داشته باشند و هم بند مچ پا. با این ویژگی ها دیگر نیازی نیست یک جا بنشینید چون به اندازه کافی راحت هستند که بتوانید با آن ها به راحتی راه بروید.

شلوارهای گشادی که پاها را بلندتر نشان می دهد

photo خانم های قد کوتاه باید چه نوع لباسهایی بپوشند؟

اگر می خواهید قدتان کمی بلندتر نشان داده شود چرا شلوار گشاد را با کفش های لژدار امتحان نمی کنید؟ این شلوارها قدشان بلند است و پاچه روی کفش ها می افتد و همین باعث می شود قد بلندتر نشان داده شود. از طرف دیگر این شلوارها کمر را باریک تر نشان می دهد.

جین دمپا گشاد

 

معمولا شلوارهای جین کمی بلند هستند و برای کوتاه کردن آن ها باید به خیاط مراجعه کرد. اما بعضی برندها برای کوتاه قدها اندازه های کوتاه تری تولید می کنند که می توانید آن ها را هم با بوت و هم با صندل امتحان کنید. فقط باید بدانید که چه کفشی را با آن ست کنید.

کت متوسط

photo خانم های قد کوتاه باید چه نوع لباسهایی بپوشند؟

معمولا کوتاه قدها با پوشیدن ژاکت و پالتو مشکل دارند. وقتی قد این لباس ها تا زانو باشد دیگر نمی توان آن ها را با کفش های بدون پاشنه پوشید. پس باید کت یا پالتویی که انتخاب می کنید تا زیر باسن باشد تا همه چیز با هم تناسب پیدا کند.

بلوز یقه هفت

photo خانم های قد کوتاه باید چه نوع لباسهایی بپوشند؟

این مثلث بر عکس روی یقه برای ریز نقش ها بسیار مناسب است چون توجه را از قسمت کمر دور کرده و به قسمت یقه متمرکز می کند. جنس پارچه لباس باید سبک باشد و بتوانید در مناسبت ها و فصل های مختلف از آن استفاده کنید و طرح و رنگ آن ها شما را زود خسته نکند.

پیراهن کوتاه

photo خانم های قد کوتاه باید چه نوع لباسهایی بپوشند؟

لباس های کوتاهی که بلندی قد آن ها تا بالای مچ پاهاست نسبت به لباس های خیلی کوتاه جذاب تر و شیک تر هستند. پس سعی نکنید لباس هایی انتخاب کنید که روی مچ را می گیرند چون کمی شما را شلخته می کند.


مطالب پربازدید

امروز دوشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۹

نظرات