پیام سلام مجله آموزشی سرگرمی سینمایی > اخبار > جزییات کاهش قیمت ده مدل ماشین در بازار

جزییات کاهش قیمت ده مدل ماشین در بازار

اخبار | ۲۷ خرداد۱۳۹۵ | 461 بازدید | نظرات

مقایسه قیمت خودرو های داخلی و وارداتی در ۱۵ روز گذشته  نشان می دهد که قیمت ۱۰ خودروی داخلی در بازار کاهش یافته است. و در مقابل ۳ خودرو نیز افزایش قیمت را تجربه کردند.
در خودروهای وارداتی نیز طی ۱۵ روز گذشته با افت و خیز زیادی مواجه بودیم به طوریکه قیمت برخی از خودروهای پر فروش وارداتی کاهش و برخی نیز افزایش یافت.
در خودروهای داخلی:
پژو پارس سال با ۲۰۰ هزار تومان،تندر ۹۰ ای ۲ ایران خودرو با ۷۰۰ هزار تومان،پژو ۲۰۶ وی ۸ با ۲۰۰ هزار تومان، دنا با ۵۰۰ هزار تومان ، پژو ۲۰۶ تیپ ۲ با ۲۰۰ هزار تومان ، ساندرو اتوماتیک با ۵۰۰ هزار تومان، پارس تندر با ۲۰۰ هزار تومان، تندر ۹۰پارس خودرو ای ۲ با ۲۰۰ هزار تومان ، پژو پارس ال ایکس با ۹۰۰ هزار تومان و مزدا ۳ تیپ ۴ با ۱ میلیون تومان کاهش قیمت در بازار مواجه شدند.

photo جزییات کاهش قیمت ده مدل ماشین در بازار

در مقابل این کاهش قیمت  برخی از خودرهای داخلی نیز افزایش قیمت را تجربه کردند. در این مدت پژو ۴۰۵ اس ال ایکس با ۳۰۰ هزار تومان،سمند ال ایکس با ۳۰۰ هزار تومان و سمند ساده SE با ۵۰۰ هزار تومان افزایش قیمت مواجه شدند.
خودروهای وارداتی
مقایسه قیمت خودروهای پرفروش خارجی در ۱۵ روز گذشته نیز نشان می دهد که طی این مدت  قیمت برخی از خودروهای پرفروش وارداتی در بازار افزایش و برخی دیگر نیز کاهش یافته است.
در این بازار هیوندا النترا فول با ۲ میلیون تومان، توسان فول۳ میلیون تومان،کیا اپتیمای فول با ۵ میلیون تومان و یاریس هاچ بک با ۶ میلیون تومان افزایش قیمت مواجه شده اند.
در مقابل هیوندا سوناتا با ۲ میلیون و کیا پیکانتو با ۱ میلیون کاهش قیمت مواجه شد.
بر اساس این گزارش آخرین قیمت خودروهای داخلی،چینی و برخی از پرفروش های خارجی در بازار به شرح جدول زیر است
قیمت های درج شده مربوط به خودروهای کاردکس در بازار است و در صورتی که خریدار خواهان خودروی دارای پلاک باشد باید رقمی اضافه تر را پرداخت کند.
معمولا زمان پلاک شدن خودرو های کاردکس یک هفته تا ۱۰ روز بستگی به کارخانه تولید کننده خودرو  دارد.


مطالب پربازدید

امروز چهارشنبه ۳ بهمن ۱۳۹۷

نظرات