پیام سلام مجله آموزشی سرگرمی سینمایی > اخبار > جزییات اخبار ازاد شدن سوشا و خودکشی او

جزییات اخبار ازاد شدن سوشا و خودکشی او

اخبار | ۱۹ دی۱۳۹۴ | 681 بازدید | نظرات

اخباری مبنی برا اینکه سوشا مکانی اقدام به خودکشی کرده است و خبر آزاد شدن او با وثیقه منتشر شده است.دروازه‌بان پرسپولیس که چند روزی است به زندان اوین رفته، این روز‌ها علاوه بر اینکه باید به فکر حل مشکل و آزادی‌اش باشد، باید حواسش را جمع شایعات هم بکند. از زمانی که او راهی زندان شده، شایعات مختلفی درباره سوشا شنیده شده که این موضوع باعث ناراحتی دروازه‌بان سرخپوشان می‌شود.

یکی از بد‌ترین شایعات درباره سوشا، شایعه خودکشی او در زندان بود که اصلا مشخص نشد شایعه سازان به چه دلیل این شایعه را بر سر زبان‌ها انداختند. اما حالا این شایعه هم تکذیب شده تا مشخص شود که درمورد سوشا نباید خبری را به جز آن‌هایی که از منابع رسمی اعلام می‌شوند، جدی گرفت.

بهنام علی محمدی وکیل سوشا مکانی با اعلام این خبر گفت: اعتراضی که ما به قرار بازداشت موقت سوشا داشتیم مورد قبول واقع شد.

وی افزود: بر همین اساس قرار بازداشت موکل من به قرار وثیقه تبدیل شد و سوشا امروز پس از طی مراحل اداری از زندان اوین بیرون می‌آید.

سوشا مکانی ۱۳ دی ماه و پس از حضور در دادسرای فرهنگ و رسانه و ارائه توضیحاتی با دستور بازپرس بازداشت موقت شد و پرونده‌اش به دادگاه رفت.

به تازگی تعدادی از عکس‌های شخصی دروازه‌بان تیم پرسپولیس در شبکه های مجازی منتشر و سبب شد هم سوشا مکانی و هم زنانی که در این عکس‌ها تصویرشان مشخص است شکایت کنند.


مطالب پربازدید

امروز سه شنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۷

نظرات