پیام سلام مجله آموزشی سرگرمی سینمایی > سينمايي > تیزر فیلم های رسوایی ۲ و ایستاده در غبار هم از شبکه های ماهواره ای پخش شد

تیزر فیلم های رسوایی ۲ و ایستاده در غبار هم از شبکه های ماهواره ای پخش شد

سينمايي | ۱۹ خرداد۱۳۹۵ | 467 بازدید | نظرات

photo تیزر فیلم های رسوایی ۲ و ایستاده در غبار هم از شبکه های ماهواره ای پخش شد

پس از مشکلات پیش آمده برای بعضی از فیلم‌های سینمایی، از جمله فیلم سینما «آاادت نمی‌کنیم»، شبکه ماهواره‌ای جم اقدام به پخش تیزرهای تبلیغاتی دو فیلم «رسوایی ۲» و «ایستاده در غبار» کرده است، که این اقدام با واکنش عوامل این فیلم‌ها شده است.

بیانیه عوامل فیلم «آاادت نمی‌کنیم»

تهیه کنندگان فیلم عادت نمیکنیم صادر کردند و در آن اعلام کردند: مشکل توبیخ و توقیف موقت فیلم سینمایی «آاادت نمی کنیم» هنوز بر طرف نشده و این موضوع همچنان به قوت خود باقی است اما تهیه کنندگان «آاادت نمی کنیم» امیدوار به دستیابی تعامل و درک مشترک با نهادهای قانونی برای حل این مشکل هستند.

پخش کننده فیلم ایستاده در غبار در واکنش به این مساله اعلام کرد:

«ضمن اعتراض به رفتار مزورانه و شیطنت مدیران شبکه مذکور برای حل مشکلات ایجاد شده برای بعضی فیلم‌ها، اعلام می‌کنیم که عوامل تولید و نمایش فیلم سینمایی «ایستاده در غبار»، هیچ درخواستی را برای نمایش هرگونه تیزر یا تبلیغی در آن شبکه نداشته‌اند.

مقابله با استکبار و جریانات ضد فرهنگ اسلامی مهمترین منش زندگی سردار رشید اسلام، حاج احمد متوسلیان بوده و همین منش خالصانه نیز موجب اسارت سی و چند ساله ایشان در دستان دشمنان است. بر همین اساس، طبیعی است که هیچ یک از عوامل ایستاده در غبار به پخش تیزرهای فیلم در شبکه‌ای که رفتار رسانه‌ای آن بر خلاف منش آن بزرگوار است، راضی نبوده، نیست و نخواهد بود».

روابط عمومی فیلم سینمایی «رسوایی۲»

روابط عمومی رسوایی ۲ نیز این اقدام شبکه جم را محکوم کرده و اعلام می کند هیچ گونه درخواستی مبنی بر پخش تیزرهای تبلیغاتی به این شبکه ارائه نکرده و نخواهد کرد.

خبرگزاری مهر در همین رابطه و درباره پخش تیزر فیلم سینمایی رسوایی ۲ نوشت:

این در حالی است که حدود ۵ هفته از اکران فیلم سینمایی «رسوایی ۲» می گذرد و تاکنون هیچ تیزری از این فیلم در شبکه های ماهواره ای پخش نشده است اما همزمان با توقیف یکی از فیلم های روی پرده و همچنین احضار تهیه کنندگان فیلم هایی که تیزر فیلم شان از شبکه های ماهواره ای پخش شده، تیزر تبلیغاتی «رسوایی ۲» که مربوط به زمان جشنواره فیلم فجر است با دانلود از سایت های اینترنتی از این شبکه مساله دار پخش شد.

خبر توقیف فیلم «عادت نمی‌کنیم»

به گزارش سلام سینما، صبح روز ۱۹ خرداد با اعلام خبر توقیف فیلم «آااادت نمی کنیم» ساخته ابراهیم ابراهیمیان مساله شکل جدیدی به خود گرفت و در پیگیری ها مشخص شد قوه قضائیه در نامه ای اعلام کرده که در صورت پخش تیزر فیلم های ایرانی از شبکه های ماهواره ای این آثار توقیف می شوند ولی صاحبان آثار سینمایی تاکید دارند که آنها از شبکه های ماهواره ای نخواسته اند تیزر فیلم هایشان را پخش کنند و این شبکه ها با استفاده از تیزرهای موجود در اینترنت که بعضا در رسانه های رسمی کشور هم منتشر شده اند، اقدام به پخش تیزرها می کنند و هیچ توافقی بین طرف ایرانی و مدیران آن شبکه ها صورت نگرفته است؛ توضیحی که گویا قوه قضائیه را قانع نکرده است.


مطالب پربازدید

امروز سه شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۷

نظرات