پیام سلام مجله آموزشی سرگرمی سینمایی > خواندني ها > تمیز کردن کاشیها با یک محلول قوی خانگی

تمیز کردن کاشیها با یک محلول قوی خانگی

خواندني ها | ۲۹ آذر۱۳۹۶ | 811 بازدید | نظرات

اگر درباره بهترین روش ها برای پاکسازی کاشی ها فکر می کنید باید به این نکته توجه داشته باشید که این کار را می توان با استفاده از مواد بی خطر و طبیعی به همراه قدرت عضلانی خود نیز انجام دهید.

اگر به واقع قصد دارید کاشی هایی تمیز و درخشان داشته باشید، سایش و لایه برداری چه در صورت استفاده از مواد شیمیایی و چه مواد طبیعی ضروری است، تا به کوچکترین منافذ موجود نیز دسترسی داشته باشید. سایش شدید برای از بین بردن ریشه قارچ و کپک و پاکسازی رسوبات صابون نیز ضروری است. برای انجام این کار می توانید از یک مسواک قدیمی یا یک برس استفاده کنید.

پاک کننده خانگی که در ادامه معرفی شده است گزینه ای فوق العاده محسوب می شود، زیرا از موادی ارزان قیمت در تهیه آن استفاده می شود، که احتمالا در هر خانه ای وجود دارند. یکی دیگر از فواید آن عدم آسیب رساندن به محیط زیست و سلامت شما است.

مواد تشکیل دهنده:

نصف فنجان جوش شیرین

یک چهارم فنجان پراکسید هیدروژن

نصف فنجان سرکه سفید

چهار لیتر آب

در صورت تمایل ۱۰ تا ۲۰ قطره روغن درخت چای

photo تمیز کردن کاشیها با یک محلول قوی خانگی

روش:

در یک سطل بزرگ آب و جوش شیرین را ترکیب کنید.

اجازه دهید جوش شیرین به طور کامل حل شود و به تدریج سرکه سفید را اضافه کنید.

سپس، هیدروژن پراکسید را اضافه کرده و هم زدن مواد را ادامه دهید تا زمانی که به خوبی با یکدیگر ترکیب شوند. اکنون، شما می توانید روغن درخت چای را اضافه کنید. در نتیجه واکنش بین سرکه سفید و جوش شیرین ممکن است اندکی کف تشکیل شود، اما این شرایط عادی است و با گذشت زمان از بین می رود.

زمانی که کف از بین رفت، ترکیب را درون یک بطری اسپری بریزید تا استفاده از آن آسان باشد.

ترکیب را روی قارچ و کپک اسپری کنید و اجازه دهید ۲۰ تا ۳۰ دقیقه به همان حالت باقی بماند. سپس با استفاده از یک لایه بردار مانند یک مسواک قدیمی یا برس پاکسازی را آغاز کنید. پس از اتمام کار محل را با آب شستشو دهید.


مطالب پربازدید

امروز دوشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۹

نظرات