پیام سلام مجله آموزشی سرگرمی سینمایی > اخبار > تصاویر تکان دهنده ای از سیاه چاله های زیرزمینی داعش برای زنان

تصاویر تکان دهنده ای از سیاه چاله های زیرزمینی داعش برای زنان

اخبار | ۲۴ آذر۱۳۹۴ | 1282 بازدید | نظرات

تصاویری ناراحت کننده از سیاهچال های زیرزمینی گروه تروریستی داعش که زنان ایزدی در آنها زندانی بودند، منتشر شده است. این سیاهچال ها که در صحرایی در شمال سوریه قرار دارد، تنها سرنخ آشکار از دوران وحشتناک اسارت زنان ایزدی است. زنان مجبور بودند ساعتها در این مکان های تاریک و خفه زندگی کنند و بیشتر وقت خود را در این سلول های ترسناک بگذرانند.

هنوز از سرنوشت این زنان اطلاعاتی در دست نیست؛ اما تصاویری که آنها روی دیوارهای این سیاهچال های تنگ و تاریک کشیده اند، گواه زندگی پر درد و رنج آنها زیر سایه گروه تروریستی داعش است.

برخی از این تصاویر نشان می دهد زنان ایزدی به زندگی گذشته خود پیش از حضور عناصر داعش فکر می کردند. این تصاویر، تازه ترین سند جنایت های وحشیانه گروه تروریستی داعش علیه زنان ایزدی است.

گروه تروریستی داعش اوت ۲۰۱۴ (مرداد ۹۳)، سنجار عراق را تصرف کرد. پس از آن، این گروه تروریستی به آزار و اذیت زنان ایزدی ساکن آن پرداخت. سازمان ملل متحد، حملات وحشیانه داعش به آنها را نوعی نسل کشی توصیف کرد.

photo تصاویر تکان دهنده ای از سیاه چاله های زیرزمینی داعش برای زنانphoto تصاویر تکان دهنده ای از سیاه چاله های زیرزمینی داعش برای زنان

photo تصاویر تکان دهنده ای از سیاه چاله های زیرزمینی داعش برای زنان


مطالب پربازدید

امروز چهارشنبه ۲۰ فروردین ۱۳۹۹

نظرات