پیام سلام مجله آموزشی سرگرمی سینمایی > خواندني ها > تازه ترین واکنش آزاده نامداری به انتشار عکسهای بدون حجابش

تازه ترین واکنش آزاده نامداری به انتشار عکسهای بدون حجابش

خواندني ها | ۲ شهریور۱۳۹۶ | 3664 بازدید | نظرات

 آزاده نامداری به حواشی ایجاد شده درباره انتشار عکس‌هایش در سوییس واکنش نشان داد.
آزاده نامداری در این باره نوشت: «روزهای تلخی بر من و همسر و خانواده ام گذشت، چرا که محکوم شدیم به آنچه که در خیالمان هم نمی‌گنجید. ما صدها کاستی و نقص داریم و خود آگاهتر از همه بدان می‌باشیم، اما بدانیم آن همه قضاوت درست و نادرست در مورد رفتار، گذشته و خانواده ما، بیش از آن که نقد ما باشد، نقد جامعه ماست.
نه از مغرض‌ها که هرچه کنی، حرف خودشان را می‌زنند و تصمیم خودشان را حق مطلق می‌دانند. نه از لشکر بافنده‌ها که بی‌ترس از خدا هر جایی دغل و دروغ می‌سازند و هر جمله و کلمه‌ای را به لب می‌آورند. نه از قضاوت گران سرخود که دانسته و ندانسته هر تهمتی می‌زنند و هر بهتانی می‌بندند و نه از بددل‌هایی که از تماشای رنج دیگران لذت می‌برند و از غصه بقیه شاد می‌شوند،توقعی ندارم.
من آزاده نامداری، از خواهران و برادران مومنم می‌خواهم که مرا عفو کنند و بدانند حقایقی هست که نمی‌دانند. شاید روزی برسد که دیگر نیازی به توضیح نباشد و همه چیز آشکار شود.من همواره مهرشمارا درهمه شرایط زندگیم فراموش نمیکنم وامیدوارم این بارهم درکم کنید.»
photo تازه ترین واکنش آزاده نامداری به انتشار عکسهای بدون حجابش

همچنین بخوانید:

امروز چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷

نظرات

  1. علی گفت:

    ننگ بر تو. ننگ بر تو که خون شهیدان را به سخره گرفتی . ننگ بر تو که پول پاک شهدا و مردم ایران را صرف خوشگذرانی غیر شرعی خود در سوییس میکنی. ما شهید دادیم که تو حجاب را به کالایی ارزان تبدیل کنی و در کنار میگساری در کشوری متخاصم به ریش شهدا بخندی ای ظالم . مردم ایران خواستار حد شرعی شرب خمر تو هستند.