پیام سلام مجله آموزشی سرگرمی سینمایی > خواندني ها > بهترین محلول ضد ریزش مو در ایران

بهترین محلول ضد ریزش مو در ایران

خواندني ها | ۱۴ آبان۱۳۹۸ | 2869 بازدید | نظرات

یکی از بهترین محلولهای موجود در بازار ایران برای قطع ریزش مو محلول فیتولوجیست ۱۵ میباشد.این محلول ساخت شرکت فرانسوی فیتو است.«فیتولوجیست ۱۵» با ۹۹٪ پایه گیاهی و طبیعی اولین محصول درمانی ریزش مو است که هر دو مشکل ریزش مو و کم پشت بودن موها را همزمان درمان می‌کند. این محصول درمان قطعی برای شدیدترین انواع ریزش موی آقایان و خانم‌ها است. در فرمول این محصول، ترکیبی بی‌نظیر از ۴ ماده اولیه فعال گیاهی منحصربه‌فرد وجود دارد که عملکرد ضد ریزش و تقویت رویش مجدد موها را تضمین می‌کند. «فیتولوجیست ۱۵» (Phytologist 15) با بهره گیری از مطالعات جهانی در خصوص مکانیزم‌های رشد مو و با تمرکز بر کاهش سرعت ریزش مو، تحریک رشد مو، تقویت پیاز مو، ضخیم‌تر شدن و افزایش مقاومت تارهای مو، مشکلات ایجاد شده برای موها و ریزش آن‌ها را کنترل می‌کند.
«فیتولوجیست ۱۵» با تکیه بر تحقیقات گسترده متخصصین فیتو در لابراتوراهای این شرکت تولید شده و فیتو محصولی بر پایه این تحقیقات تولید کرده که بر ۱۵ عامل برای کنترل ریزش و رویش مجدد موها تمرکز دارد.
فیتولوجیست ۱۵ ساختاری سبک، غیرچرب و لوسیونی دارد که پس از اولین استفاده افزایش قابل توجه حجم موها کاملاً قابل مشاهده است. ترکیب روغن‌های اساسی گیاهان و بوی دلپذیر آنها استفاده از محصول فیتولوجیست ۱۵ را برایتان لذت‌بخش می‌کند.

photo بهترین محلول ضد ریزش مو در ایران

ترکیبات انحصاری و موثر این محلول عبارتند از:

– عصاره کاکائو (Cocoa): این ماده اولیه که برای اولین بار است که در محصولات فیتو استفاده شده است، سرشار از فلاونوییدها و پلی‌فنول‌ها بوده و درصد فلاونوییدهای آن از «چای سبز» و «توت گوجی» بیشتر است، ویژگی مقابله با تخریب الیاف کلاژن این گیاه نیز به اثبات رسیده است. دو مزیت این ماده اولیه که آن را در مقابله با مشکلات پوستی قدرتمند می‌سازد، تقویت محیط پیاز مو و بهبود اتصال الیاف مو به دیواره فولیکول است. این عنصر کلیدی موجب کاهش ریزش مو می‌شود.
– عصاره گیاه «عرقچین بایکال» (Baikal sculpcap): گیاهی همیشه سبز با ۵۰ گونه متفاوت متعلق به چین، مغولستان، روسیه و کره است که در طب سنتی چینی کاربرد بسیار زیادی دارد. این گیاه با طولانی کردن دوره رشد مو (آناژن) و کوتاه کردن فاز ریزش (تلوژن) قادر به فعال نمودن مجدد متابولیسم سلولی بوده در نتیجه موهای بیشتری در فاز رویش شروع به رشد می‌کند. همچنین این گیاه با تقویت متابولیسم سلولی، حجم پیاز مو را افزایش داده در نتیجه فضای ریشه مو بیشتر شده و موها ضخیم‌تر خواهد شد.
– عصاره گیاه «کوشاد هندی» (Indian Gentian): «کوشاد هندی» گیاهی دارویی است که در ارتفاعات هیمالیا رشد کرده و در درمان طب سنتی بسیار کاربرد دارد. ترکیبات این گیاه با تحریک سلول‌های پیش ساز چربی امکان رشد موهای جدید را فراهم کرده، رشد موها بهبود یافته و پرپشت شدن موها تضمین می‌شود.
– سلول‌های بنیادی Globuria: گیاهی بسیار مقاوم در شرایط سخت و خاص با خواستگاه رویش در اروپا و آسیای مرکزی. سلول‌های بنیادی این گیاه پوست سر را از اثرات نامطلوب امواج ماوراء بنفش، آلودگی، دود سیگار و… محافظت می‌کند.
این ترکیب گیاهی با تحریک سم زدایی سلولی موجب بازسازی و نوسازی سلولی می‌شود و در نتیجه موها سالم‌تر می‌گردند.

علت نامگذاری این محلول به نام فیتولوجیست ۱۵ تاثیر آن بر ۱۵ عامل مؤثر بر توقف ریزش و رویش مجدد موها میباشد.این عوامل عبارتند از:
— ۶ عامل بیولوژیکی که فاز ریزش مو را به تأخیر می‌اندازد:
۱- مهار آنزیم پنج-آلفا ردوکتاز (۵α-Reductase): این آنزیم موجب کوچک شدن پیاز مو و تولید بیش از حد چربی می‌شود. فیتولوجیست ۱۵ با کنترل این آنزیم از تولید بیش از حد چربی و کوچک شدن پیاز مو جلوگیری می‌کند.
۲- یکنواخت سازی تجمع پروگرین (Progerin): پروگرین نام پروتئینی است که افزایش غلظت آن در سلول‌ها موجب آسیب به DNA و پیری زودرس می‌شود. «فیتولوجیست ۱۵» با کنترل و یکنواخت سازی غلظت پروتئین پروگرین از تجمع این ماده در سلول‌های موها و پیاز مو پیشگیری می‌کند.
۳- تقویت پیوستگی و ساختار اپیدرم پوست جهت بهبود اتصال تار مو: عناصر گیاهی به کار رفته در فرمولاسیون «فیتولوجیست ۱۵» با تقویت ساختار اپیدرم پوست سر موجب اتصال بهتر و قوی‌تر تارهای مو به جای خود می‌شود.
۴- تقویت پروتئازوم (Proteasome): وظیفه پروتئازوم حذف پروتئین‌های غیرضروری یا آسیب دیده سلول‌هاست و درواقع نوعی سم زدایی از سلول‌ها انجام داده و به بازسازی آمینواسیدهای آسیب دیده کمک می‌کند. این عملکرد پاک کنندگی، موجب افزایش طول عمر سلول‌ها می‌شود. «فیتولوجیست ۱۵» با تقویت پروتئازوم‌ها به تقویت و افزایش عمر سلول‌های مو و پیاز مو کمک می‌کند.
۵- کاهش آسیب‌های پیاز مو
۶- افزایش طول عمر کراتینوسیت‌های پیاز مو (Keratinocyte): کراتینوسیت‌ سلول اصلی سازنده اپیدرم است. در واقع ۹۰٪ سلول‌های اپیدرم کراتینوسیت هستند. «فیتولوجیست ۱۵» دوره زنده‌مانی سلول‌های کراتینوسیت‌ را طولانی‌تر می‌کند.

— تقویت ۹ پیش ساز فاکتور رشد که سبب رشد موها می‌شوند:
۷- حفاظت از سلول‌های بنیادی و محل رشد آنها: «فیتولوجیست ۱۵» با حفاظت از سلول‌های بنیادی مو و محل رشد این سلول‌‌ها که به «نیچ» مشهور است موجب می‌شود که این سلول‌ها نوسازی فولیکول مو را بهتر انجام داده و در نتیجه موهای جدید رشد کنند.
۸- افزایش تولید کراتینوسیت‌ که در فاز رشد مو اثرگذار است توسط فاکتور رشد KGF.
۹- فعال سازی تولید سیرتویین: پروتئین طول عمر که چرخه عمر سلول را طولانی‌تر می‌کند.
۱۰- جلوگیری از سخت شدن الیاف کلاژن که در دراز مدت موجب تخریب فولیکول مو می‌گردد.
۱۱- تقویت تولید ATP: منبع انرژی حیات جهت تغذیه سلولی
۱۲- تضمین عملکرد آنتی اکسیدانی که شکلی ضروری از حفاظت در برابر عوامل پیر کننده سلول‌ها در پیاز مو است.
۱۳- تقویت تنفس سلولی جهت افزایش فعالیت و زنده‌مانی سلول
۱۴- حفاظت از میتوکندری DNA (کارخانه تولید انرژی در سلول) در برابر تنش‌های اکسیدکننده و حفظ ظرفیت برای رویش موهای جدید.
۱۵- تحریک سلول‌های پیش ساز چربی، فاکتور اساسی مؤثر بر فاز رشد مو، که اولین بار توسط برند فیتو مورد استفاده قرار گرفته است. این فاکتور به تازگی کشف و در محصول فیتولوجیست ۱۵ فیتو به کار گرفته شده است. سلول‌های پیش ساز چربی به عنوان محرک سنتز فاکتورهای مهم رشد مو مانند PDGF شناخته شده است که وظیفه تحریک سلول‌های بنیادی فولیکول موها را برای ساخت و تولید موهای جدید بر عهده دارند.

روش مصرف

سه بار در هفته و پس از شامپو کردن موها، محتویات یک ویال از محصول را برروی پوست سر تمیز ریخته ماساژ داده تا جذب شود.حداقل باید سه ماه درمان ادامه داده شود.

قیمت محلول فیتولوجیست ۱۵

قیمت هر بسته ۱۲ عددی از محلول فوق که شامل ۱۲ ویال ۳.۵ میلی لیتری میباشد برابر ۴۹۸ هزار تومان است که با توجه به اینکه هر بسته برای چهر هفته مصرف طراحی شده برای یک دوره کامل سه ماهه حداقل باید سه بسته خریداری گردد که هزینه آن حدود ۱.۵ میلیون تومان میشود.با توجه به رویش ۶۰۰۰ تار موی جدید بعد از دوره ۳ ماهه نسبت به کاشت مو بسیار مقرون به صرفه تر است.

بیش از ۸۶% از مصرف کنندگان از روند تاثیر گذاری این محصول کاملا رضایت داشته اند. محلول فیتولوجیست ۱۵ فیتو دارای بسته بندی خوبی است و روش مصرف آن بسیار آسان است. از جمله مزایای این محصول دوره مصرف کوتاه و لزوم استفاده تنها ۳ بار در هفته است.

ترکیبات و مواد موثره ی بکار رفته در این محصول کاملا گیاهی است. بنابراین برای مشاهده تاثیر گذاری این محصول نسبتا زمان بیشتری لازم است. (حداقل پس از پایان دوره اول مصرف) همچنین استفاده از هرگونه ترکیب شیمیایی در این دوره می تواند باعث اختلال عملکرد محلول گیاهی فیتولوجیست ۱۵ شود.

محلول فیتولوجیست ۱۵ فیتو، باعث افزایش ضخامت موها، کاهش چشمگیر ریزش مو و در صورت مصرف صحیح رشد مجدد موها می شود.

بر اساس مطالعات بالینی انجام شده روی ۷۴ نفر در طول ۳ ماه مصرف، ریزش مو از اوایل ماه دوم مصرف بطور چشمگیری کاهش یافته، تا ۷۵% ظاهر موها زیباترشده و بیش از ۶۰۰۰ تار موی جدید ایجاد شده است.

همه ما می دانیم که ریزش مو، موجب ناراحتی، از بین رفتن اعتماد به نفس و تضعیف روحیه افراد می گردد.

لابراتوار فیتو که برند تخصصی مراقبت از مو است، راه حلی موثر و متفاوتی ارائه داده است که استفاده از آن سبب توقف ریزش مو، رویش مجدد موها و زیباتر شدن آن ها را به همراه دارد.

محصول فیتولوجیست ۱۵ رویکردی جدید برای درمان ریزش موهاست که مانع ریزش موها و همچنین ضعیف تر شدن آنها می شود.

فیتو با بهره گیری از مطالعات جهانی در خصوص مکانیزم های رشد موُ بر محدودیت های درمان ریزش مو فائق آمده است

پیشنهاد می شود در کنار این محصول از استفاده نمایید.
این شامپو تقویت کننده مو، ضد ریزش، حجم دهنده مو و درخشان کننده می باشد.

دارای عصاره گوارانا و غنی شده با کافئین که سبب افزایش جریان خون مویرگی کف سر شده و تقویت فولیکول مو و افزایش رشد موها را در بر دارد.

دارای گیاه دم اسب که یک گیاه باستانی است، سرشار از سیلیکون بودهکه سبب افزایش حجم و ضخامت ساقه های مو شده و موها درخشان تر و متراکم تر می شوند.

عصاره جلبک قرمز موجود در آن سبب افزایش درخشش موها و محافظت از تارهای مو می گردد.

تحقیقات علمی

نتایج بالینی:

در طی دو ماه استفاده از فیتولوجیست ۱۵، تعداد موهایی که در فاز رشد قرار داشتند، افزایش یافته و تعداد موهایی که در فاز ریزش بودند به میزان قابل توجهی کاهش یافتند.

نتایج تست بر روی ۷۴ داوطلب در ۲ ماه استفاده:

photo بهترین محلول ضد ریزش مو در ایران photo بهترین محلول ضد ریزش مو در ایران

نتایج تست بر روی ۴۸ داوطلب در ۳ ماه استفاده:

آنالیز مصرف ۴۸ نفر از محصول نشان می دهد که تراکم موها افزایش یافته است. (۵۹۴۲ تارموی جدید)

photo بهترین محلول ضد ریزش مو در ایران photo بهترین محلول ضد ریزش مو در ایران

نتایج تست محصول بر روی ۷۴ داوطلب در ۳ ماه:

نتایج افزایش قابل توجه قطر پیاز مو در مدت زمان درمان و ضخیم تر شدن موها را نشان می دهد.

photo بهترین محلول ضد ریزش مو در ایران

این محصول منحصر به فرد، ساختاری سبک، غیرچرب و لوسیونی دارد. پس از اولین بار استفاده آن، افزایش قابل توجه حجم موها قابل مشاهده است. ترکیب روغن های اساسی گیاهان و بوی دلپذیرش، استفاده از این محصول درمانی مو را لذت بخش می نماید.

نحوه مصرف:
استفاده روزانه از محصول ضروری نیست.

سه بار در هفته، پس از حمام، یک ویال از محصول را استفاده کنید. پوست سرتان را به خوبی ماساژ دهید تا جذب شود.

 

 

 

 


مطالب پربازدید

نظرات