پیام سلام مجله آموزشی سرگرمی سینمایی > خواندني ها > بهترین روش های خانگی برای بوتاکس پیشانی

بهترین روش های خانگی برای بوتاکس پیشانی

خواندني ها | ۹ آذر۱۳۹۸ | 459 بازدید | نظرات

photo بهترین روش های خانگی برای بوتاکس پیشانی
بوتاکس پیشانی با گلاب ، شیر و روغن کرچک :
این مرطوب کننده و لوسیون پوست راسفت و چین و چروک های ریز را کاهش میدهد.
مواداولیه :
۲ق غ روغن کرچک
۲ ق غ گلاب
۳ق غ شیر
نحوه آمادگی:
همه ی مواد را داخل کاسه ی خوب ترکیب کنید تا یکنواخت شود سپس پنبه را آغشته به مواد کنید و روی پیشانی بمالید بعد از ۱۵ دقیقه بشویید این کار را هر شب قبل ازخواب انجام دهید.
بوتاکس پیشانی با هویج و سفیده تخم مرغ :
هویج و سفیده تخم مرغ غنی از آمینواسید ،ویتامین ،موادمعدنی هستند که به جوان سازی پوست کمک می کند، ترکیبات موجود درآنها تاثیرات منفی اشعه خورشید را کم و به حفظ کلاژن و الاستیسیته کمک می کند.
مواداولیه :
۲عددهویج
۱عددسفیده تخم مرغ
نحوه آمادگی :
آب هویج را با سفیده تخم مرغ ترکیب و آن را روی خطوط صورت ۲۰ دقیقه ماسک کنید سپس با آب سرد بشویید، این کار را ۳بار در هفته انجام دهید.
بوتاکس پیشانی در خانه با وازلین ،عسل ،روغن زیتون :
این کرم اسیدهای چرب ،آنزیم ، آنتی اکسیدان پوست را تامین می کند و به جوان سازی بافت های آسیب دیده و جلوگیری از شلی زودرس کمک می کند.
مواد اولیه :
۲ق غ وازلین
۱ق غ عسل
۱ق غ روغن زیتون
نحوه آمادگی :
وازلین را درظرفی ریخته و درحمام آب ذوب کنید وقتی ذوب شد با عسل ،روغن زیتون ترکیب کرده و اجازه دهید دردمای اتاق بماند تا جامد شود. به آرامی کرم را روی پیشانی بمالید بگذارید بدون پاک کردن جذب پوست شود ، این کار را هر شب تکرار کنید.
بوتاکس پیشانی با ترکیب پودر کاکائو ، روغن زیتون :
آنتی اکسیدان موجود در کاکائو پوست را مقابل رادیکال های آزاد محیط که از فاکتورهای پیری پوست محافظت می کند این ترکیب حاوی روغن زیتون و چربی های سالم هستندکه خطوط را ازبین می برند.
مواد اولیه :
۲ق پودرکاکائو
۲ق غ روغن زیتون
نحوه آمادگی :
کاکائو و روغن زیتون را با هم ترکیب کنید تا خمیری بدست ایدا، جازه دهید ترکیب ۲۰ دقیقه روی پیشانی بماند و سپس با آب سرد بشویید اینکار را هفته ای ۲بار انجام دهید.
بوتاکس طبیعی پیشانی با سیب سبز ، آلوورا ، انگور:
این ماسک ترمیم و مرطوب کننده ای ایده آل برای افرادی که می خواهند چین و چروک صورت و پیری سلولی زودرس را کاهش دهند است.این ماسک حاوی فیبر های طبیعی ،آمینواسید است که به جوان سازی پوست کمک می کند.
مواداولیه :
۱/۲سیب سبز
۵حبه انگور
۳ق آلورا
نحوه آمادگی:
همه ی مواد را داخل مخلوط کن بریزید تا حالت خمیری پیدا کند سپس ترکیب را روی پیشانی و نقاط دیگر چین وچروک بمالید پس از۴۰دقیقه بشویید اینکار را ۲یا ۳ بار در هفته انجام دهید.
بخاطرداشته باشید این ترکیبات سریعا تاثیر نمیگذارد و باید در استفاده از آنها مداومت داشته باشید تا تغییرات را ببینی


مطالب پربازدید

نظرات