پیام سلام مجله آموزشی سرگرمی سینمایی > خواندني ها > بازیگر معروف ایرانی که شبکه فارسی وان را تعطیل کرده است

بازیگر معروف ایرانی که شبکه فارسی وان را تعطیل کرده است

خواندني ها | ۱۹ دی۱۳۹۵ | 653 بازدید | نظرات

حسام نواب صفوی بازیگر سینما و تلویزیون با انتشار پستی در اینستاگرام خود ادعا کرد که شبکه «فارسی وان» را او تعطیل کرده است.

photo بازیگر معروف ایرانی که شبکه فارسی وان را تعطیل کرده است

سید حسام نواب صفوی  بازیگر مطرح سینما و تلویزیون در صفحه شخصی خود نوشت:

«وقتی شبکه «فارسی ١» اقدام به سریالهای غیر اخلاقی کرد متاسفانه طلاق هایی موسوم به طلاق های فارسی ١ شکل گرفت و بنیان خانواده خیلی از خانواده های ایران مورد هدف قرار گرفته شد و از هم پاشیده شد بعد از آن در نهایت رذالت، هویت ایرانی مورد تمسخر قرار گرفت.

سکوت به منزله خیانت بود طوماری بسیاری از مردم ایران، نشان از جریحه دار شدن احساسات و غیرت ایرانی بود. با طرح شکایت توسط اینجانب و رسیدگی پر قدرت قوه قضاییه شبکه منحط و غیر اخلاقی فارسی ١ بسته شد.

photo بازیگر معروف ایرانی که شبکه فارسی وان را تعطیل کرده است

این نکته را متذکر می شوم شکایت ملت ایران علیه این شبکه بود نه شخص. که افتخار وکالت این پرونده به عهده بنده بود و در آخر متذکر می شوم با اتحادی که بین وکلا در اکثر کشورها ایجاد کردم هر شخص و هر شبکه ای که بخواهد تمدن و فرهنگ چند هزار ساله ایران را به سخره بکشد در هر نقطه ای از دنیا آنها را تعقیب خواهیم کرد.

سپاس بیکران از مردم کشور ایران و قوه قضاییه کشور دارم که پشتیبان من بودند. متلاشی شدن این شبکه ضد ایرانی را به تمام مردم ایران تبریک میگویم. سید حسام نواب صفوی وکیل پایه یک دادگستری دی ماه یکهزار و سیصد و نود پنج .تهران»


مطالب پربازدید

امروز سه شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۹

نظرات