پیام سلام مجله آموزشی سرگرمی سینمایی > خواندني ها > ایده های شیک برای تزیین حلوای سفره افطار

ایده های شیک برای تزیین حلوای سفره افطار

خواندني ها | ۱۲ خرداد۱۳۹۶ | 4573 بازدید | نظرات

تزیین حلوا با بادام پوست کنده برای سفره افطار

photo ایده های شیک برای تزیین حلوای سفره افطار

تزیین حلوا هم مانند تزیین شله زرد حس خوبی به آدم می دهد اصلا یک جورهایی مانند یک نوستالژی می ماند؛ من که همیشه دوست داشتم ظرف حلواهایی که مادر و مادربزرگم درست می کردند را تزیین کنم، هنوز هم دوست دارم. خلال بادام پوست کنده می تواند در این راه کمک زیادی به شما کند چون این خلال ها تضاد رنگ جالبی با حلوا ایجاد می کند و باعث می شود چهره اش زیبا تر و دوست داشتنی تر شود.


تزیین حلوا با قاشق برای سفره افطار

photo ایده های شیک برای تزیین حلوای سفره افطار

شاید باورتان نشود اما با قاشق ها، همین قاشق های معمولی که با آن ها غذا می خورید می توان حسابی معجزه کرد. اگر مطمئن هستید که نمی شود پیشنهاد می کنم دقیق تر به عکس بالا نگاه کنید. طرحی که روی این حلوا برای تزیین کشیده شده است تماما با قاشق صورت گرفته است. حتی شاید بتوانید از لبه لیوان ها هم استفاده کنید، فکر نمی کنم محدودیتی برای این کار وجود داشته باشد.


تزیین حلوا با شیره انگور برای سفره افطار

photo ایده های شیک برای تزیین حلوای سفره افطار

شیره انگور هم می تواند برای تزیین حلوا ها حسابی به کارتان بیاید، البته اگر دوست دارید که حلوای تان شیرین تر از حد معمول خودش باشد.. شیره انگور تضاد رنگی عمیقی با خود حلوا دارد و اگر آن را داخل قیف بریزید می توانید طرح های خلاقانه ای را روی ظرف حلوا پدید بیاورید.


تزیین حلوا دو رنگ برای سفره افطار

photo ایده های شیک برای تزیین حلوای سفره افطار

اگر دوست دارید تا حلوایی که درست می کنید چهره مجلسی تری داشته باشد می توانید از دو رنگ حلوا استفاده کنید. درست کردن حلوی دو رنگ کاری ندارد، فقط کاری است یکی از ظرف های حلوا را بیشتر تفت دهید تا رنگ آن تیره تر شود البته باید حسابی مراقب باشید که حلوایتان نسوزد و باید مدام آن را هم بزنید. می توانید حلوای تیره تر را داخل قیف بریزید و بعد طرح های مورد نظرتان را پدید بیاورید. برای تکمیل زیبایی حلوا هم می توانید از پودر پسته و پودر نارگیل استفاده کنید.


تزیین حلوا با قالب برای سفره افطار

photo ایده های شیک برای تزیین حلوای سفره افطار

حلواها هم می توانند همانند شله زرد ها به صورت قالبی تزیین شوند. قالب هایی که برای تزیین شله زرد ها استفاده می کنید را برای تزیین حلوا ها هم می توانید مود مصرف قرار دهید.


مطالب پربازدید

امروز جمعه ۷ آذر ۱۳۹۹

نظرات