پیام سلام مجله آموزشی سرگرمی سینمایی > خواندني ها > اولین عکسها از خواننده ای که هیچ کس تا به حال او را ندیده بود

اولین عکسها از خواننده ای که هیچ کس تا به حال او را ندیده بود

خواندني ها | ۳۱ شهریور۱۳۹۵ | 663 بازدید | نظرات

سیامک عباسی که در طول سال های فعالیتش، طرفدارانش چهره او را ندیده بودند، بالاخره بعد از ۱۰ سال به دیدار هوادارانش رفت و کنسرت این خواننده با اجرای منتخبی از آهنگ های قدیمی و آلبوم جدید او برگزار شد.

photo اولین عکسها از خواننده ای که هیچ کس تا به حال او را ندیده بود

با قطعه «فرشته پاک» کنسرت سیامک عباسی شروع شد و او با تشویق بی امان طرفدارانش بر روی صحنه حاضر شد تا برای اولین بار طرفدارانش علاوه بر صدا با چهره او هم آشنا شوند، در ادامه قطعات «دلت شکست»، «تو که نیستی» و «جوون تر که بودم» در اولین کنسرت این خواننده اجرا شدند.

بخش دوم این کنسرت با اجرای آنپلاگد آهنگ «عشق عمیق» آغاز شد و سپس این خواننده قطعات «من راهیم» و «من انتخاب شدم» را همراه با تک نوازی پیانو اجرا کرد. در ادامه با اضافه شدن همه اعضای گروه به روی استیج، آهنگ های «خوبه حال من» ، «روزهای خوب»، «رویایی»، «خوشبختیت آرزومه»، «سقوط» و «دچار» در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی نواخته شدند.
اولین کنسرت این خواننده با اجرای دوباره قطعه «خوشبختیت آرزومه» در میان استقبال هوادارانش به پایان رسید.

photo اولین عکسها از خواننده ای که هیچ کس تا به حال او را ندیده بود photo اولین عکسها از خواننده ای که هیچ کس تا به حال او را ندیده بود photo اولین عکسها از خواننده ای که هیچ کس تا به حال او را ندیده بود photo اولین عکسها از خواننده ای که هیچ کس تا به حال او را ندیده بود


مطالب پربازدید

امروز چهارشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۸

نظرات