پیام سلام مجله آموزشی سرگرمی سینمایی > خواندني ها > افشاگری چکامه چمن ماه از پشت پرده شبکه جم

افشاگری چکامه چمن ماه از پشت پرده شبکه جم

خواندني ها | ۷ آبان۱۳۹۵ | 1712 بازدید | نظرات

بازیگر سینما و تلویزیون که مدتی قبل عکسهای بی حجاب خود را در صفحه شخصی اش در اینستاگرام منتشر کرده بود تمام عکسهایش را حذف کرد و گویا قصد بازگشت به کشور را دارد!

.

photo افشاگری چکامه چمن ماه از پشت پرده شبکه جم

پس از افشای بسیاری از مسائل پشت پرده گروه تلویزیون های جم توسط کارمندان این شبکه و قطع همکاری بسیاری از بازیگران ایرانی مهاجرت کرده، مدیریت این شبکه با انتشار نامه ای از تعدیل نیرو در این گروه خبر داد.

“چکامه چمن ماه” یکی از بازیگران ایرانی است که با فریب پول و وعده های خیالی به ترکیه مهاجرت کرد تا به گروه جم و تیم سعید کریمیان بپیوندد.

وی در ابتدای کار توانست به سعید کریمیان (مدیر جم) نزدیک شود و چندین فیلم بازی و نویسندگی کند. اما دیری نگذشت که با مشکل بزرگی روبرو گردید. درماندگی که سبب شد تا وی با طرفدرانش آن را مطرح کند.

آخرین پست فیسبوک چکامه چمن ماه حکایت از بغض و درماندگی وی دارد.

وی در پست فیسبوکش ضمن اشاره به اینکه دوران دشواری را سپری می کند، نوشت:«بگذار کسی نداند که چگونه من به جای نوازش شدن، بوسیده شدن، گـَزیده شده ام. بگذار هیچ کس نداند. هیچ کس و از میان همه خدایان؛ خدایی جز فراموشی بر این همه رنج آگاه نگردد.»

.

photo افشاگری چکامه چمن ماه از پشت پرده شبکه جم

جالب آنجاست که سخنان چمن ماه در شرایطی مطرح می شود که وی هنوز قطع همکاریش را  رسمی  نکرده و اظهاراتش می تواند درد سر ساز شود.


مطالب پربازدید

امروز دوشنبه ۷ مهر ۱۳۹۹

نظرات