پیام سلام مجله آموزشی سرگرمی سینمایی > خواندني ها > آیا پوشش ترانه علیدوستی در جشنواره کن مناسب بوده یا نه؟

آیا پوشش ترانه علیدوستی در جشنواره کن مناسب بوده یا نه؟

خواندني ها | ۳ خرداد۱۳۹۵ | 910 بازدید | نظرات

جشنواره کن این روزها بحث بر انگیز شده، دلیلش متاسفانه فیلم و سینما نیست، مردم بیشتر از هرچیز در مورد نوع پوشش سحر دولتشاهی و ترانه علیدوستی، اصغر فرهادی و… اظهار نظر می کنند، کلی هم شوخی ساخته اند در این چند روز؛ از پرده ای که تن دولتشاهی است تا کت و شلوار به زعم آن ها مسخره فرهادی.

photo آیا پوشش ترانه علیدوستی در جشنواره کن مناسب بوده یا نه؟

پوشش بازیگران یک کشور تا چه حد شخصی است؟ آیا پوشش ستاره ها مساله ای اجتماعی است؟ لباسی که آن ها می پوشند تاچه حد می تواند خارج از عرف جامعه باشد؟ اصلا ستاره ها چقدر باید در چارچوب عرف جشنواره ای نظیر کن لباس بپوشند؟ این دوگانگی چگونه باید حل شود؟
این وسط تکلیف فیلم چه می شود؟ ستاره ها برای سینما روی فرش قرمز می روند، حتی پوشش آن ها در موفقیت یک فیلم تاثیر گذار است؟ این همه نقد لباس ستاره های فارسی روا است؟ اصلا در ایران استراتژی برای لباس ستاره ها داشته ایم؟ این همه قضاوت از کجا می آید؟ آیا لباس پوشیدن ترانه علیدوستی در الگو پذیری جوانان اخلال ایجاد می کند؟

photo آیا پوشش ترانه علیدوستی در جشنواره کن مناسب بوده یا نه؟

امروزه پوشش ابزار فرهنگی است و فقط نمی پوشاند و حفظ نمی کند و بلکه ابزار تبلیغ هم هست، نظر شما چیست؟ با دیدن لباس های بازیگران ایرانی چه حسی پیدا کرده اید؟ دوست داشته اید یا…؟ نظر بدهید، نظرات شما جامعه ای خوش تیپ تر می سازد


مطالب پربازدید

امروز پنجشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۹

نظرات