پیام سلام مجله آموزشی سرگرمی سینمایی > اخبار > آیا براد پیت عاشق زن دیگری شده است؟

آیا براد پیت عاشق زن دیگری شده است؟

اخبار | ۲ مهر۱۳۹۵ | 278 بازدید | نظرات

خبر جدایی برانجلینا، باعث اتفاق مهم و عجیبی شد.

پس از انتشار خبر دادخواست طلاق آنجلینا جولی از براد پیت، بسیاری از رسانه ها، شایعه قدیمی ارتباط صمیمی براد پیت و ماریون کوتیارد را دلیلی برای جدایی این زوج مشهور اعلام کردند. این در حالی است که منبع خبر اصلی، یعنی تی ام زی در چندین پست اعلام کرده بود بنا بر اخبار رسیده تائید شده اش، این دادخواست طلاق به نفر سوم ارتباطی ندارد و گفته می شود آنجلینا جولی از نحوه برخورد براد پیت با شش فرزندشان راضی نیست.

.

 

.

 

ساعاتی پیش اتفاق جالبی افتاد که در دنیای سلبریتی ها اتفاق مهمی به شمار می رود. ماریون کوتیارد، هنرپیشه مشهور فرانسوی در صفحه اینستاگرامش نسبت به این شایعات با وضوح پاسخ داده است که ترجمه اش را برای شما منتشر می کنیم:

“این قرار است اولین و تنها واکنش من به گردباد خبری باشد که در بیست و چهار ساعت گذشته منتشر شده و مرا به داخل خودش کشیده است. من عادت ندارم درباره این گونه خبرها اظهار نظری کنم، زیرا هیچ وقت آنها را جدی نمی گیرم، اما این شرایط بغرنج تر می شود و دارد روی افرادی که دوستشان دارم اثر می گذارد، پس مجبور هستم صحبت کنم.

اول از همه، سال ها پیش، من مرد زندگی ام را، پدر پسرمان  و کودکی که در راه است را ملاقات کردم، او عشق من، بهترین دوست من و تنها کسی است که به او احتیاج دارم.

دوم برای آن دسته افرادی که مشخص کرده اند من ویران هستم، من خیلی خوبم، از شما تشکر می کنم. این صحبت های ساختگی از بین برنده استرس نیست.

و برای همه رسانه ها و افراد متنفری که زود قضاوت می کنند، برای شما بهبودی سریع آرزو می کنم.

در نهایت برای آنجلینا و براد- که عمیقا به هردویشان احترام می گذارم- آرزو می کنم در این لحظات پر تلاطم، آرامش بیایند.

با تمام عشقم،

ماریون”

ماریون کوتیارد، هنرپیشه چهل ساله فرانسوی، حدود یک دهه است با گیلوم کنه، هنرپیشه ۴۳ ساله فرانسوی زندگی می کند و یک پسر پنج ساله به نام مارسل دارند. در این نامه ماریون اعلام کرده است که منتظر دومین فرزندشان هستند.

در ادامه تصاویری از این خانواده برای شما به نمایش می گذاریم:

.

photo آیا براد پیت عاشق زن دیگری شده است؟

photo آیا براد پیت عاشق زن دیگری شده است؟

photo آیا براد پیت عاشق زن دیگری شده است؟


همچنین بخوانید:

امروز پنج شنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۷

نظرات