پیام سلام مجله آموزشی سرگرمی سینمایی > اخبار > آغاز جشنواره تابستانی فروش نقد و اقساط ایران خودرو

آغاز جشنواره تابستانی فروش نقد و اقساط ایران خودرو

اخبار | ۲۰ خرداد۱۳۹۶ | 911 بازدید | نظرات

در جشنواره تابستانی ایران خودرو، خرید نقدی محصولات پژو پارس، خانواده پژو ۴۰۵ در دو نوع بنزینی و دوگانه سوز، پژو ۲۰۶ تیپ ۵ و تیپ ۲ و ۲۰۶۶ صندوقدار، خانواده سمند،‌ رانا، دنا، تندر پیکاپ و دنا با اختصاص سود مشارکت مقطوع برای برخی از آنان به مشتریان پیشنهاد شده است.

محصولات SUV ایران خودرو شامل سوزوکی گراندویتارا فیس لیفت اتوماتیک، هایماS7 توربوشارژ اتوماتیک و هایماS7 اتوماتیک ۲۰۰۰نیز در سبد فروش تابستانی ایران خودرو قرار دارند. این خودروها به صورت نقدی و اعتباری به مشتریان عرضه شده است.

هایماS7 تورباشارژ اتوماتیک با تخفیف ۴میلیون تومانی و سوزوکی گراندویتارا اتوماتیک با تخفیف ۷ میلیون تومانی در خرید نقدی عرضه شده است.

در روش فروش اعتباری این محصولات نیز مشتریان می توانند پس از پرداخت مبلغ اولیه،‌ مابقی وجه خودرو را در بازه زمانی یک تا سه سال پرداخت کنند.

همچنین  ایران خودرو محصولات پژو پارس، خانواده پژو ۴۰۵ در دو نوع بنزینی و دوگانه سوز، خانواده پژو ۲۰۶ هاچ بک و صندوقدار، خانواده سمند، تندر پیکاپ، رانا و دنا را به صورت اعتباری و با اختصاص تسهیلات مدت دار به متقاضیان عرضه کرده است.

در روش فروش اعتباری، مشتریان می توانند پس از انتخاب محصول و پرداخت مبلغ اولیه، مابه التفاوت آن را در بازه زمانی ۱۲ تا ۲۴ ماه به انتخاب خود پرداخت کنند. سود تسهیلات پرداختی ۲۰ تا ۲۲ درصد پیش بینی شده است.

متقاضیان می توانند با مراجعه به سایت اینترنتی فروش ایران خودرو به نشانی www.ikco.iranecar.comو یا مراجعه به نمایندگی های مجاز ایران خودرو در سراسر کشور از مزایای طرح فروش تابستانی ایران خودرو بهره مند شوند.

photo آغاز جشنواره تابستانی فروش نقد و اقساط ایران خودرو


مطالب پربازدید

امروز چهارشنبه ۵ آذر ۱۳۹۹

نظرات